Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van köztetek, aki mindenhová...

Van köztetek, aki mindenhová öltönyben jár?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy munkaba, varosban setalni mindig oltonyt vesz fel, vagy akar meg egy kertipartira vagy erdei turara is angol divat szerint, Tweed zakoban erkezik?

Vagy mar senki nem kepviseli ezt a tipusu eleganciat?

Koszonom!


2018. máj. 4. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Mármint egyenruhába?


Nem, de még olyan helyekre sem veszek fel ahol amúgy elvárt lenne.

És hogy miért? Mert nem vagyok hajlandó olyan ruhát felvenni ami máson is van.

Pl. A nők is kiborúlnak ha ugyanaz a ruha jön velük szembe.

2018. máj. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De nem feltetlenul a fekete oltonyre gondolok.

Vannak mindenfele szinu oltonyok, sok elengans letezik.

Szabadidos tevekenyseghez meg, ha Tweedet veszel fel, olyat ma mar senki nem hord, eleg egyedi. :)

2018. máj. 4. 13:41
 3/10 anonim ***** válasza:
25%

Én sem a színre gondoltam hanem a fazonra, stílusra.

A kéregetőtől a buszsofőrig meg a politikusig mindenki ezt veszi fel és azt gondolják , de elegáns vagyok..


Az angolokhoz kapcsolódó dolgokat történelmi és politikai okok miatt kerülöm.

2018. máj. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Van. Jelen. El sem tudnám képzelni másképpen az életemet. Nekem ez már afféle alapvetés. Tény, hogy sokan megnéznek - és ki is néznek maguk közül, netalántán megvetnek -, de már megszoktam. Annyiban térnék el a kiírtaktól, hogy nem munkába, hanem iskolába járok még.
2018. máj. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm a lepontozást! Azt hiszem, hogy itt valóban mindenkinek megfelelési kényszere van. Szomorú, bár nem hat meg. :)
2018. máj. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
93%

Már miért lenne az öltöny egyenruha? Ne is haragudj kedves 1-es, de voltaképpen mikor jártál te utoljára az utcán? Honnan gondolod, hogy mindenki öltönyt visel? A mai világban, amikor mindenki tömegmárkák tömegtermékeit hordja (miközben azt gondolja, hű de menő vagyok), egy öltönnyel (vagy akár zakó-nadrág kombinációval) sokkal inkább ki lehet tűnni a tömegből. Ezenkívül vannak helyzetek, amikor igenis ki kell öltözni, mert azzal a mások iránti tiszteletünket mutatjuk ki.

A kérdésre válaszolva pedig, vannak még úriemberek, akik nem félnek elegánsan felöltözni, akár egy városi sétára is.

2018. máj. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%

„egy öltönnyel (vagy akár zakó-nadrág kombinációval) sokkal inkább ki lehet tűnni a tömegből."


Ja, mikor az összes nagyobb cégnél dress code írja elő a viselését:D Kiváltképp egyedinek hat.

2018. máj. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

6!

Ha figyelmesen elolvasod amit írtam akkor megértenéd miért egyenruha!

De leírom mégegyszer. Politikus, ügyvéd, vőlegény, vendégek férfi tagjai az esküvőn, buszsofőr, vizsgán a fiú diákok, soroljam még?

Nem is értem milyen barom pontoz téged százra...

Ezért egyenruha mert akiket felsoroltam mind azt hordja és azt hiszik elegánsak, bezzeg a nőkön nem látod ugyanazt a ruhát egy estélyen de a pasikon...

2018. máj. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De akik azt irtak, hogy meg olyan helyekre sem oltoznek ki, ahol az elvart, akkor ti mit vesztek fel szinhazba, vagy egy estelyre, vagy egyeb esemenyre??
2018. máj. 5. 14:42
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Szinházba? Hidegebb időbe farmer,pulcsi, melegebben pedig vászonnadrág és rövidujjú ing.

Ennyi.

Ha a nő képesek bakancsba miniszoknyába ilyen helyen mutatkozni akkor nekem is jár a lazaság.

2018. máj. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!