Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok mi a véleményetek...

Kukac22 kérdése:

Lányok mi a véleményetek erről az olasz férfi szandálról? Farmerrel rövidnadrággal vagy nagyon gázos?

Figyelt kérdés
[link]
2018. máj. 4. 23:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Jézus is ilyet hordott, azért feszítették meg, mert zoknit húzott alá
2018. máj. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%

Na és mégis mi a baj vele ha valaki zoknit húz alá? Annyira bírom mikor valaki ezen rugózik. Nekem sosem volt semmi bajom azzal aki szandált húz zoknival, ha számára kényelmes az a lényeg.


Komolyan ha férfi lennék már csak direkt úgy mennék ki az utcára jó időben, lehet vele kicsit " polgárpukkasztani ".

2018. máj. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
már olyat is olvastam, ha nem húz zoknit, az is baj. Meg férfi ne járjon szandálban, meg egyáltalán ki se menjen az utcára...
2018. máj. 5. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
Ez jól néz ki. Viszont az öcsémnek volt hasonló, és melegben megfogta a lábát a pánt színe.
2018. máj. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%
A kérdést olvasva azt gondoltam, hogy biztos nem lesz a szandállal semmi gond, miért ne hordhatnák férfiak is! De megnyitottam a linket és kicsit elkerekedett a szemem. :D Szerintem iszonyatosan bénán néz ki. De ha neked tetszik, kényelmes, akkor miért ne. (Csak ne csodálkozz ha megbámulnak benne).
2018. máj. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Ez meg mi?

Egy darab műbőr, meg valami kikukázott szíj rajta. Enyhén szólva is minimál design. Férfi lábára amúgy sem való semmilyen szandál.

2018. máj. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
Ez nem szandal.
2018. máj. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
20%
Egy FÉRFINEK eszébe sem jutna ilyen
2018. máj. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nekem nagyon nyaralós, inkább mellőzd szerintem


itt van pár ötlet, vegyél inkább valami vékonyabb cipőt

[link]

2018. máj. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Tök jó, kár, hogy ez NŐI szandál :D
2018. máj. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!