Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ismertek olyan online ruha...

Ismertek olyan online ruha webshopokat ahol olcso de minosegi ruhakat tudok igy nyarra venni?

Figyelt kérdés

Olyat keresnek ami megbizhato, lehet kulfoldi oldal is csak megfizetheto legyen a szallitas

Koszii



2018. máj. 6. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ruhaozon.hu


Outlet és használt cuccok, de még sosem csalódtam. Volt, hogy asos.com-on kinéztem magamnak egy ruhát, de sajnáltam rá a pénzt és egy év múlva szembejött velem a ruhaözönön. Egyébként az asos-on is ki lehet fogni jókat jó áron:)

2018. máj. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A minoseg az inkabb gyartotol fugg, de sportsdirecten lehet igencsak jo cuccokat kifogni es a szallitas sem ordogtol valo.
2018. máj. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

www.mangooutlet.com

csomó dolog a bolti utolsó akció árán van, de szokott lenni ilyen 70% kedvezmény is meg minden 2000 ft alatt. hát olyan mango minőség.


(az első válaszolónak esténként imába foglalom innentől a nevét, ilyen oldalt keresek ezer éve :) köszönöm)

2018. máj. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
fashiondays.hu, zara, mango, ralph lauren
2018. máj. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!