Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » H&M akciók egységesek? Minden...

H&M akciók egységesek? Minden h&m boltban van a kettőt fizet hármat vihet harisnya akció?

Figyelt kérdés
2018. máj. 7. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
30 fokban minek harisnya?😳
2018. máj. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszoljál.
2018. máj. 7. 14:19
 3/5 TappancsMancs ***** válasza:
A hirdetésben ott kellene lenni vagy ha mégsem akkor a weboldalukon. A kettő közül valamelyikben megtalálod. Ha semmi se volna feltüntetve akkor egységes.
2018. máj. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A hármas válaszolt helyettem, akkor most te meg az enyémre!
2018. máj. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es Azt nem tudom neki miért kell, de azt el tudom mondani, h nekem miért. Már, ha érdekel... Én is hordok nyáron (is) harisnyát, olyat, ami szörnyen vékony 7-8-10 deneseket. Elsősorban azért, mert nem szeretek mezítláb lenni(cipőben), meg nem szeretem, ha csupasz a lábam. Ezek a vékony harisnyák pont jók, alig érezni, ha valaki nem tudja mit kell nézni, akkor észrevehetetlen a lábon, viszont ad neki egy jó adag kontrasztot, ami sokkal szebb hatást kölcsönöz a lábnak. De mivel mezítláb nem szeretek lenni, ha nem haeisnya, akkor jarisnyazokni van rajtam. Természetesen nadrággal. Sokan nem tudják, de hihetetlenül sokféle harisnya van, köztük ezek a vékony "nyáriak" is.

Aztán, ha esetleg szőrtelenítés után kipattog a bőr, azt is tökéletesen eltünteti. Sőt, az árnyalatokkal is lehet játszani, főleg tavasszal, mikor a karok már barnák, a láb meg még fehér, akkor egy jól eltalált harisnyával kompenzálni lehet a különbséget. Aztán még azért is praktikus, h ha nyár estéken kiülünk valami szabad térre, nem kell azon aggódni, h koszos az ülő hely, mert nem a bőr ér hozzá. És végül, de nem utolsó sorban a legtöbb pasi oda van érte! Szóval az én indokom ez, bár lehet a kérdezőnek más oka van rá, nem tudom. Illetve mondanék még egy olyan tippet, h lehet azért akar venni, mert most akciós, és el akarja tenni télire! Én is egy csomó mindent akkor veszek meg, amikor nincs szezonja, mert akkor sokkal olcsóbb, mintha szezonban venném. Témánál maradva: vékony harisnyát télen, vastagot nyáron. De csak, h mást mondjak, csizmát is ilyenkor veszek télire, vagy pl fürdő ruhát meg télen. Rengeteget meg lehet ám így spórolni!

2018. máj. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!