Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok ti magassarkúban...

Csajok ti magassarkúban mentetek érettségire?

Figyelt kérdés
Hogy bírtátok benne egész nap?
2018. máj. 9. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Én abban voltam anno, de nem ilyen extrém magasban és nem tűsarkúban, az azért kényelmesebb. Ill. azért nagyrészt ültünk aznap, és túl sokat gyalogolni sem kellett, mert a házunk előtt volt a buszmegálló és a suli előtt tett le a busz, kb.
2018. máj. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Magas sarkúban voltam. De a pad alatt levettem, míg írtam.
2018. máj. 10. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én anno balerina cipőben mentem, mert a busztól sokat kellett sétálnom,de a suliban átvettem a magasat, bár nem tudom minek :)
2018. máj. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, én úgy emlékszem valami kényelmes cipőben mentem, és ott vettem át a lapos fekete ballerina cipőt.
2018. máj. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
100%
Én balerinában. Még az államvizsgámra is abban mentem, tököm se vett fel magassarkút.
2018. máj. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem osztott-szorzott sokat, hiszen egész délelőtt ültem. 😆
2018. máj. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes kényelmes cipőben menni, hogy ne zavarjon, ne vonja el a figyelmed. Persze legyen valamennyire ünnepi, fekete/fehér, szerintem egy kényelmes lapostaplu ballerina cipő a legjobb. Aztán vihetsz magaddal szandált, edzocipot, amit átveszel a hazafelé vezető útra, ha nem kényelmes az ünneplő. Persze ha téged nem zavar a magassarkú cipő, akkor vedd fel nyugodtan, de hiusagbol szerintem felesleges. Amúgy is szobelire fontosabb kioltozni, de ott is azért szem előtt kell tartani, hogy ne legyen az öltözet túl kihívó, tiszteletlen. Én oda is lapos sarkú cipőben mentem. Persze magassarkú is megfelelő, de valami szép, visszafogottabb darab, nem a 10 cm-es sarokkal.
2018. máj. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!