Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik designer márkáktól...

Melyik designer márkáktól érdemes táskát venni?

Figyelt kérdés

Eddig volt jópár Guess, Calvin Klein, Desigual táskám, amikről megvételkor azt hittem, hogy tartósak lesznek és éveken át bírni fogják, és nem is a legolcsóbbak voltak a polcon.

Azonban az valami bortány, hogy magukat elit designer márkának tartó cégek olcsó rézötvözetekből készítik a cipzáraikat, láncaikat, így a korrózió ezeket sem kíméli.

Nincs kedvem több milliókat költeni egy táskára, de valami olyan márkát keresek, aminek a táskái évekig tökéletesen néznek ki, és nemesacélból, vagy valami más jobb minőséfű fémből készülnek a fém részei.



2018. máj. 11. 06:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy sajnos évek alatt az alján elkopik a bőr, a legjobb táskának is, egy idő után elhasználódnak. Mondjuk azt látatlanba is megmondtam volna, hogy a Desigual meg a Guess ócska, az meglep, hogy a Calvin Klein se volt jó.

Szóval mindennapos használattal egy táska se volt évekig tökéletesen kinézni. Nekem egy Vera Pelle bőrtáskám van, a bőr tökéletes nem törik, de a táska alján és a sarkakon már megkopott, belül is van benne szép bélés, sehol se szakadt még ki, a csatja se színeződött el, pedig már lassan 3 éve gyötröm szinte nap mint nap. Az eredeti, hivatalos oldalon érdemes körbenézni, 400 euró körül vannak a táskák. De használt oldalakon is ha jól látom van jó pár, 10-20 ezer forintért, és annyiért, ha mégse válik be, nem nagy kár egy év után lecserélni sem.

2018. máj. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Guess tönkremegy hamar. Gucci, LV, Dolce, Saint Laurent, Chanel, Balenciaga örök darabok. Nekem van amelyik 6 éves, és hibátlan!
2018. máj. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Chanel - szerintem náluk találod a legjobb táskákat :)
2018. máj. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én mostanában kaptam rá arra, hogy dizájner táskás videókat nézegessek Youtube-on, ott egyértelműen Chanelt és Louis Vuittont mondanak olyannak, ami a legjobban kitart és ha esetleg megunod, a legjobb áron lehet továbbadni. A Pradára azt mondják viszont, messze nem jó az ár-érték aránya.
2018. máj. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Guess, Calvin Klein és Desigual, ezek elég messze vannak az elit designer márka fogalmától.


persze ettől még jogos az elvárás, hogy normális minőséget kapjon az ember. a középkategóriában (vagy alsóközép, ki tudja már) nekem a Furla és a Joop jött be, odafigyelnek a fém részre, sokéves táskáimnak semmi baja (főleg a Furla, a Joopnál kicsit azért kopik)


a felső kategóriában kevés a tapasztalatom (Dior, Jimmy Choo, Tod's, (Yves) Saint Laurent mind rendben, de pl. LV-t sose vennék, talán az egyszínűekből), de nem hiszem, hogy ott lenne probléma.

2018. júl. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%
Ezek a márkák közelében sincsenek a designer márkáknak, max középkategória, a Guess meg kifejezetten ócska.
2018. dec. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!