Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek nagyon gáz lenne?...

Szerintetek nagyon gáz lenne? Többi lent.

Figyelt kérdés

Jövő héten megyek az osztályommal Szlovákiába a Határtalanul pályázat keretében. Selmecbányán egy panzióban fogunk aludni 2 éjszakát, és a panzió mellett van egy tó, amiben elvileg lehet fürdeni. Már most nekem van bikinim és egybe fürdőruhám is. Sajnos a bikini alsóm szét ment, ezért úgy gondoltam hogy akkor elviszem az egybét. Az egybe ruha az a típusú mint amiben Hosszú Katinka úszott először világ bajnokságon (ezt úgy hallottam, nem biztos hogy igaz). Nem lenne gáz abba lenni? Nagyon szeretem, de nem szeretnék be égni sem.

Köszönöm a normális és értelmes választ előre is.



2018. máj. 11. 21:01
 1/6 anonim válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem az. És amúgy is, az a lényeg, hogy jól érezd benne magad.
2018. máj. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz?
2018. máj. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha olyan dresszed van, bizonyára versenyszerűen úszol. Ezt biztos tudják az osztálytársaid is és nem lepődnek meg a dresszen. Vagy veszel addig egy másik bikinit.
2018. máj. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Régen úsztam versenyszerűen. Ők ezt nem tudják, mert tavaly nyáron költöztünk ide. De azért köszönöm.
2018. máj. 12. 09:55
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vegyél fel azt, amit akarsz! Hacsak nem bundát veszel fel a vízbe vagy hasonlót, nem fognak rád mutogatni, hogy milyen fura alak.
2018. máj. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon úgy érzed, hogy kilógnál, vegyél egy sima fekete bikini alsót valahol, vagy egy fekete lézervágott bugyit, az is elmegy fürdőruhának. Már ha nem lesz túl hideg ott.
2018. máj. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!