Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti szoktatok magassarkúban...

Ti szoktatok magassarkúban buli menni?

Figyelt kérdés
Ilyenkor visztek váltócipőt?
2018. máj. 12. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Bulizni nem, bálokra, elegánsabb eseményekre igen. Többnyire azokhoz a ruhákhoz nem illik nagy táska, szóval nem viszek, de extrém magas cipőt sem hordok, pont emiatt.
2018. máj. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem...
2018. máj. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, néha előfordul, de csak olyan magassarkúban, ami már tesztelve volt, és tutira nem fájdul meg benne a lábam. Épp ezért váltó cipőt nem viszek, max csak akkor, ha kocsival megyünk, és én vezetek, bár ilyenkor inkább nem magasban megyek. Jobban szeretek laposban bulizni, mert abban sokkal "kötetlenebbül" lehet mozogni, és kevésbé balesetveszélyes, ha be vagyok csiccsentve stabilabban tudok állni, mint magas sarkúban. Szóval én inkább a lapost preferálom, olyankor szoktam esetleg magasban lenni, ha pl munka után nem megyek haza, hanem a csajokkal beülünk valahova, aztán esetleg egy buliban kötünk ki...
2018. máj. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem.

F 25

2018. jún. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nemnem, szeretek ugrálni
2018. jún. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!