Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudtok Budapesten olyan...

Tudtok Budapesten olyan turikat ahol kg-ra adják a ruhákat?

Figyelt kérdés
Főleg olyan turi érdekelne, ahol a ruhákat kg-ra adják, de meghallgatok minden olyan turit ahol olcsóbban lehet beszerezni egy-két jó ruhadarabot (gondolok itt 200-1000 forint között). :)

2018. máj. 14. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
A kedvenc turim a Mitu. Irtó jó rucijaim vannak onnan. 3390 ft/kg Gödöllő és Dunaújváros amiket ismerek. 3 felé üzlet van a prémium az darabaras és dragabb. Extra (ahova én is jarogatok) illetve az esoaras ami napról napra olcsóbb de az már tényleg elég gyenge minőségű. Nem tudom Pesten van e de ha igen érdemes útba ejteni az extra üzletet.
2018. máj. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
óó köszönöm szépen a válaszodat, utána nézek úgy is sokat járok Gödöllőre :)
2018. máj. 14. 20:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a Hádának ismerek kg-os üzleteit, a darabárasak elég drágák. Budapesten a Humanát ajánlom, én nemrég fedeztem fel, és akármikor bemegyek, találok olyan jó ruhákat :)) itt is napról napra olcsóbb. Nagyon nagyon király cuccokat lehet venni. Tényleg.
2018. máj. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 BulmaSwan ***** válasza:
100%
Budapesten a Háda van ami kilós, 3500Ft/kiló, és van darabáras boltjuk is ami drágább. Csökkenő áras turi a Humana, ahol 2 hetente van ruhacsere, 1200-200Ft-ig csökken az ár. Cream turi is darabáras, viszont pl. Blaha Lujza téri 2 emeletes, a második emeleten is csökken az ár 550-ig. Illetve van Cream outlet (szintén Blahától nem messze) ahol nyáron 590- 390ft/db áron van ruha. Mindegyikbe ki lehet fogni gagyit is és szuper jót is.
2018. máj. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ó remek akkor lesz hol válogatnom, körül néznem. Köszönöm a válaszokat! :)
2018. máj. 14. 23:14
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Maggie's II. kerület, Margit krt. 40., de itt már annyira drága a kilóár, hogy egyre kevésbé jönnek ki fillérekből a ruhák.

A Humana kéthetes boltjaiban pont holnap fut ki egy készlet, vagyis most a legolcsóbb (200 Ft). (VIII. Rákóczi út 63., József krt. 74., IX. Ferenc krt. 25., IV. Árpád üzletház, XI. Tétényi út 63. (üzletház)) A Cream olcsóbb kínálatával nekem rossz tapasztalataim vannak, míg a Humana-ban gyakran találok 200 Ft-ért is jó minőségű, alig használt darabokat, addig a Cream 390/550 kínálatában szinte kizárólag csak szakadt, piszkos, hiányos cuccok kerülnek a kezembe. De lehet, hogy csak egyszerűen nem vagyok annyira a szerencse kegyeltje, mint a nagy turkálóművészek, akik a legergyább felhozatalban is azonnal megtalálják az angol királynő levetett estélyi ruháját.

2018. jún. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!