Az átlagos, ha?

Figyelt kérdés
Van valakinek elég sok Mango ruhája, Armani dzsekije és cipője, 3 Louis Vuitton táskája, néhány Ralph Lauren ruhaja, 1 Michael Kors táskája, Desigual ruhái, 1 Versace ruhája, 2 Gucci ruhja, 1 Tommy Hilfieger és egy Versace napszemüvege, 1 Geox, 2 Tommy Hilfieger cipője, 1-2 Zara ruhája, 1 Tiffany and co-ja, 1 Pandora karkötője 8 charmmal és nyaklánca, 2 pár fülbevaló, egy karkötő és egy medál Thomas Saboja, 1 gyémánttal kirakott arany medálja, 1 ezüst gyűrűje és egy 1 ezüst és igazgyöngy medálja.( és tizen valahány éves ) BOCSI A HÜ..E KÉRDÉSÉRT! Szerintetek átlagos, nam átlagos vagy baj?

2018. máj. 15. 19:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
57%

Kit érdekel ez, most komolyan? Nem tök mindegy, mit hordasz? Nekem is vannak Thomas Sabo, Gucci, Hilfiger, Jimmy Choo stb. cuccaim, sőt LV táskám is, mégsem írom ezt ki gyakori kérdésekre.

Az ilyeneket azok szokták megkérdezni, akik csak el akarnak dicsekedni vele, hogy de marhajó nekik, mert vannak ilyen cuccaik, és tudják, hogy ez nem átlagos, de azé' megkérdezik, az-e, hadd irigykedjenek, ez elég gáz, már bocs :D

Az meg még gázabb, ha ezt csak kitaláltad, és kiírtad, hadd higgyék milyen nagyon jó az életed :D Ha meg ez tényleg igaz, akkor is nagyon menő lehetsz, hogy apádék megvesznek neked ilyeneket, te meg semmit nem dolgoztál érte, és erre vágsz fel :D (igaz, nekem is a szüleim vették, de nem is dicsekszek vele)

Amúgy a Pandora meg a Thomas Sabo csak sima ezüst, meg aranyozott ékszer, szal abban nincs semmi különleges.

És amúgy szerintem elég egyértelmű, hogy ezt te csak kitaláltad, mivel akinek van Gucci ruhája meg LV táskája, az úgy meg tudja venni a Mangot meg a Zarát, ahogy van, egyáltalán nem drága boltok. Tommy Hilfiger cipőim is vannak, darabja 30000 Ft, az sem drága, a Geox szintén nem az. Szal fele annak, amit felsoroltál, nem is olyan drága, a másik fele pedig egyenesen megfizethetetlen azoknak, akik a Zarába meg a Mangoba járnak. Amúgy megbocsátok a hülye kérdésért. :* 14/l

2018. máj. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%

Már bocs, de milyen hülye kérdés ez már.

Bárhol ahol minimálbérbõl, kevésbõl élnek: nem átlagos.

Tehetõseknek, gazdagoknak pedig teljesen normâlis, hogy luxusmárkákat vàsárolnak, illetve õk nem Zarában, Mangóban stb. költenek. E két márkát már mondhatjuk elterjedtnek, viszonylag átlagos kategóriának.

Minden viszonyítás kérdése. Matematikailag a Föld népességéhez viszonyítva biztosan nagyon kevés gyerek hord Guccit.

Nem értem minek kell ilyen burkoltan "dicsekvõ" kérdéseket kiírni.

Nekem rengeteg luxus ill. dizájner ruhám van, mégsem fogom szám szerint sorolgatni.

2018. máj. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem dicsekedni akartam, vele, csak megkérdeztem.
2018. máj. 19. 22:45
 4/23 anonim ***** válasza:
66%
Nekem attól is átlagos valaki, akinek a mániája mindent összevásárolni, költeni minden féle divatos giccsekre, ha mellé még terepjáróval is jár és 4 iponja van, azt is átlagosnak tartom.
2018. máj. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
65%
Kérdés az is, hogy mi eredeti ezekből! :D Nyilván nem a Mangora meg a Zarara gondolok!
2018. máj. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Minden eredeti.
2018. máj. 23. 09:53
 7/23 anonim ***** válasza:
34%
Ha az lenne nem kérdeznél ilyet! :D
2018. máj. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
34%
Ha eredeti lenne a Gucci ruhád, akkor nem írnád mellé a Zara ruhát, de még a Desigual-t se... LV mellé se a Michael Kors táskát, főleg akkor, ha 3 van belőle... ;) Kíváncsi lennék tudod-e mennyibe kerülnek ezek a darabok. Szerintem nem.
2018. máj. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Mi?! Most azt akarod mondani, hogy annak nem lehet Guccia akinek van Zarája?! Veled valami nem stimmel.
2018. máj. 23. 16:21
 10/23 anonim ***** válasza:
76%
De lehet! Nekem is van mindegyik! De ha azt kérdezem (mondjuk sose tenném), hogy átlagos-e a Gucci ruha és a Zara ruha, nem említem őket egy lapon. Hiszen egy átlag Zara ruha árának a 20x-osa egy Gucci. Szóval a Zara átlagos, a Gucci nem! ;) Ebből látszik, hogy fogalmad sincs az áráról. Ebből következik, hogy nincs Gucci ruhád! Plusz elég fura, mintha felsoroltad volna a szekrényed tartalmát, hiszen ez nagyon kevés cucc, és ha csak a drágákat - nem átlagosakat - szeretted volna felsorolni, akkor a Zarát nem említed. Ha pedig ez a szekrényed teljes tartalma, nem hiszem el, hogy része két db minimum 1000 eurós ruha.
2018. máj. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!