Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek, ha a kihívóbb...

Mit tegyek, ha a kihívóbb ruhák tetszenek?

Figyelt kérdés
Mindig be voltam úgymond dobozolva, hogy ilyet rendes lány nem hord, olyat rendes lány nem hord. Az utóbbi pár évben viszont nagyon megtetszettek azok a ruhák, amelyek dekoltáltak, de úgy, hogy eleve van bennük egy push up rész, vagy nem dekoltáltak, de minik. Most is vettem egy fejete corsettet, ami szintén dekoltált push up résszel. A helyzet az, hogy tetszenek, és nem azért, mert jaj,megbámulnak a férfiak, mert nem érdekelnek, teljesen lemondtam a szerelemről, csak jól érzem magam bennük, mert olyan ruhák egyrészt, ami másnak nincs és nem is hord olyat, mert drágák.
2018. máj. 17. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ne másokkal foglalkozz, vedd meg ami tetszik és hordd is bátran, ha jól áll! Mondjuk akik megbámulnak emiatt, azok nem biztos hogy szerelemre hajtanak, de nem értem, miért is mond le valaki a szerelemről..biztos csalódtál 1-2szer vagy 5ször..sajnálatos de csak egyszer kell jól választanod és az mindent kárpótol. Az esély mindig ott van ha teszel érte. Bocsi OFF de akkor is.
2018. máj. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Tudjuk, templomba is abban jársz, meg egyetemre is. A plátói szeremed pedig évek óta mással van, méghozzá pont egy ilyen kihívóan öltözködő csajszival. De te neeeeeem azért kezdtél el így öltözni, hanem csak úgy. Jaja, szappanoperád előző részeivel teljesen képben vagyunk. Lassan valami újat is írhatnál hozzá.
2018. máj. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Tudod van az a mondás, hogy azért rakják ki, hogy megnézzék... Meg van egy olyan is, hogy aki a szerelmet azonosítja azzal kint a cici, annak a szintje kifejezetten alacsonyan van érzelmileg.

Egyébként vegyél olyan ruhát amit akarsz. Aztán ha ezért megszólnak, akkor vállald és kész.

2018. máj. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Tulajdonképpen mi a kérdés? :)
2018. máj. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#2

Nem ismerem ezt a filmet, de nem is érdekel, nem erről van szó.

2018. máj. 17. 15:28
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem senkit sem érdekel, hogy milyen ruhákban jársz meg hogy mennyibe kerültek a ruháid. Az utolsó két mondatod egy kicsit felvágósnak hat.

Az, hogy valami drága nagyon relatív dolog. Lehet, hogy ami pl neked drága az nekem vagy bárki másnak tök átlagos normál ár stb...

Meg hogy kinek mi a kihívó az is érdekes dolog.

Szerintem lehet, hogy nem vagy önmagaddal megelégedve és ezzel kompenzálsz. Pl mindenből a push upos cuccokat választod stb...hidd el a kis mellek is lehetnek szépek. Az én melleim is kicsik mégis tudok nő lenni ennek ellenére is. Mert elfogadtam, hogy ez van aztán kész.

Szerintem te is fogadd el magadat teljesen és ne akarj erőltetetten szexi meg kihívó lenni.

Mert lehet, hogy hibásan a vonzó külsőt a kihivó öltözködéshez társítod. Pedig a kettő nem ugyanaz.


Amit meg a szerelemről irsz az egy kicsit szomorú de nevetséges is...

Lehet, hogy nem tudsz különbséget tenni a vonzalom és a szerelem között?

Mert hidd el hogy akik megbámulnak azok nem a leendő feleségüket látják benned...

2018. máj. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nincsenek kicsi melleim, egyszerűen azért szeretem a push up felsőket, ruhákat, mert még nagyobbnak tűnnek a melleim benne. Kompenzálni se akarok, csak nem szeretek átlagos lenni, az meg, hogy nem feleséget látnak bennem, megint nem igazán foglalkoztat, mert mint már mondtam az elmúlt 10 évben annyi csalódás ért férfiak terén, hogy nem tudok egyikre se úgy tekinteni, mint esetleges férjre.
2018. máj. 17. 16:27
 8/8 anonim válasza:

Szerintem,hord nyugodtan. Annyi,hogyne mindent egyszerre pl miniszoknya,és dekoltázs az sok,de külön külön jo.

Én az elvont öltözködést bírom,és engem folyton cseszegetnek,meg beszólnak,de már nem érdekel. Nekem ez tetszik, ha meg valaki fülyülget,vagy beszól azt max megátkozom magamba vagy hangosan azt csá XD.(had higyjék páran mekkora királyok)

Meg szerintem semmi baj azzal ha javítani szeretnél az alakodon push upal:D

Néha én is feljavítom.Ezzel semmi baj nincs.

2018. jún. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!