Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendeltetek már a Zafulról?

Rendeltetek már a Zafulról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!! Az lenne a kérdésem, hogy rendeltetek-e már a Zaful nevezetű oldalról?? Ha igen mik a tapasztalataitok, és még az lenne a kérdésem, hogy milyen dollárral kell fizetni??

Előre is köszönöm az ÉRTELMES válaszokat! :)



2018. máj. 17. 19:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Jah és azt elfelejtettem, hogy hány hét alatt hozzák meg a cuccokat!!??
2018. máj. 17. 19:59
 2/6 anonim ***** válasza:
Én rendeltem már többször is. A minőség jó, a képpel megegyezett eddig minden. Szállitás 3-4 hét. Az alatt nem tudom mit értesz hogy milyen dollárral kell fizetni, de csak bankkártyával lehet
2018. máj. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy válaszoltál, sokat segítettél!!! :)

Időközbe leesett hogy bankártyával lehet csak fizetni!!!

És ha mondjuk több dolgot rendeltél egyszerre, vagy külön-külön jött meg???

2018. máj. 17. 20:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Örülök hogy tudtam segíteni:) Több dolgot rendeltem egyszerre és nekem külön-külön küldték az összeset. Szerintem azért csinálják így nehogy megvámolják a nagyobb értékű csomagot
2018. máj. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én már több mint 4 hete rendeltem de még mindig nem kaptam meg :/
2018. máj. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 senkise0319 válasza:
Engem inkább az érdekelne ezzel kapcsolatba hogy a furdoruhaknal amikor megadod a méretet mi az a plusz qity amit lehet választani vagy nem tudom ez van oda irva.. és hogy körülbelül egy L és méretű bugyi meg felső mennyire nagy? ha valaki rendelt már és tudna segíteni szívesen venném én is☺️
2018. máj. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!