Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire jók a bon prix...

Mennyire jók a bon prix márkák? Elég jó minőségű ruhákat forgalmaz a bon prix?

Figyelt kérdés
Te szoktál onnan rendelni?Szerinted melyik a legjobb márka?

2018. máj. 18. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
gagyi, kinai boltos minőség sajnos
2018. máj. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát kb. az onnan rendelt ruhák felét visszaküldöm, a többit hordom. Szóval ki lehet fogni jót, érdemes figyelni az értékeléseket.
2018. máj. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Régebben sokkal jobb volt.

Amiket 7 éve rendeltem tőlük, még mindig nagyon jó állapotban vannak.

Az más kérdés, hogy azóta változott egy csomót a méretem és a stílusom is, így nem hordom őket.

Koszorúslányruhát is vettem tőlük anno. Annak is korrekt volt a minősége, és elég strapabíró a mai napig.

Manapság (mint ahogy a plázás márkák is), igyekeznek minél olcsóbban és gagyibban letudni az anyagokat és a munkaerőt, így a minőség szemmel láthatóan rosszabb, mint 5-3 éve.

A közelmúltban két felsőt rendeltem tőlük.

Az egyik egy csipkés póló volt, a másik pedig egy tunika, a mellrészén egy gyönyörű ek kinéző brossal.

Amikor megérkeztek, tökéletes állapotban voltak.

A brossról a kis kövek már az első nap leestek, a csipke pedig fél hónap múlva elkezdett szétfesleni.


Sajnos egyre több jó márka vonult ki az országból, köztük a kedvencem is a Marks & Spencer.

A plázás fastfashion márkák minősége gagyiságban lassan a kínai noname ruhákkal vetekszik, és ha még a brexit is bekövetkezik, akkor tényleg elveszik az országunktól a minőségi, de megfizethető árukat.


Ha már rendelős oldal, akkor én inkább a külföldieket preferálom, de azok közül sem akármelyiket.

Az Asos és a Na-Kd a legmegbízhatóbb.

Itt többféle márka van, így találsz elég elrugaszkodott árú dolgokat is, de a legtöbb cucc megfizethető, és valóban jó minőségű.

2018. máj. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!