Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bandás pólók, pulcsik?

Bandás pólók, pulcsik?

Figyelt kérdés
Sziasztok!^ ^ Szóval az lenne a kérdésem hogy 12 éves lányként furán néznének rám az emberek ha különféle bandás felsőket hordanék? (My Chemical Romance, Starset, Green Day, Hollywood Undead, Tankcsapda, Leander Kills, Helloween) Mert már régebb óta szeretnék ilyen felsőket, viszont mindenképpen kíváncsi vagyok mások véleményére. :D Előre köszi a válaszokat :D

2018. máj. 18. 17:07
 1/4 A kérdező kommentje:
És még annyi, (mielőtt bárki beszólna) hogy hallgatok is tőlük zenét. :D
2018. máj. 18. 17:08
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik és tényleg hallgatod is őket akkor hordjál nyugodtan, ne érdekeljen más véleménye. Furán biztos nem néznek majd rád mert most ez a divat, boldog boldogtalan hord bandás pólót olyat is amiről nem is hallott.
2018. máj. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Kit érdekel, hogy más mit szól hozzá? Én csak bandás pólót, pulóvert hordok.
2018. máj. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én örülök az olyan embereknek akik bandás pulcsikat hordanak. Nem gond szerintem. Bátran . 😉☺19F
2018. máj. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!