Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ha olyan ruhában...

Lányok, ha olyan ruhában mentek bulizni, amihez harisnyát is vesztek, akkor mi a szempont? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az, h minél feltűnőbb legyen, h harisnya is van rajtatok, vagy inkább, h minél diszkrétebb? Múltkor az egyik barátnőmmel buli előtti készülődésnél szóba került a harisnya kérdés. Én azt szeretem, ha szinte nem is látszik, h rajtam van, szerinte pedig pont az a lényeg, h minél kivehetőbb legyen, mert sokat dob az összhatáson... Ez a gyakorlatba úgy nézett ki, h én egy vékony matt harit vettem, ami a buliban egyáltalán nem látszott, ő pedig szintén testszínűt, de azt a csillogósabb fajtát. Szerintem az túl hivalkodó. Azt mondta, szerinte is, de buliban nem gáz, és amúgy is, ha már kikenjük, kifenjük magunkat, akkor a lábat kár lenne kihagyni. Végülis van benne valami, mert figyelgettem a buliban, és szinte minden lány, aki testszínű (a fekete az egyértelmű, ha csillog, ha nem) harisnyában volt, egyből ki lehetett szúrni, h megcsillant rajta.

Egyébként nem azért teszem fel ezt a kérdést, mert változtatni akarnék, mert ha senki nem írja, h az a szempont, h ne látszódjon, én továbbra is úgy fogom hordani, mert nekem így tetszik. Pusztán csak az arányokra lennék kíváncsi, h kinek mi a szempont, illetve, h szempont e ez egyáltalán? Úgy értve, h tudatosan igazítjátok a harisnyát az öltözethez, vagy ami épp a kezetekbe akad, azt veszitek föl?

A válaszokat előre is köszönöm!



2018. máj. 20. 00:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Olyat válassz, amiben te jól érzed magad. Ennél tovább nem kell bonyolítani ezt a kérdést.
2018. máj. 20. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Oké, ez alap. Persze, h olyat választok. De kíváncsi vagyok más hogy van ezzel. Most ez miért baj? Ha meg lehet kérdezni azt kb napi szinten pl, h francia vagy tanga bugyit preferálnak inkább, akkor nem értem, h harisnyával kapcsolatban miért nem?

Amúgy meg, Te is inkább a kérdésre válaszoltál vna, akkor most előrébb lennénk! 😃

2018. máj. 20. 03:11
 3/22 anonim ***** válasza:
47%
Buliba nyáron nem veszek fel, télen meg vastagot vagy nadrágot. Nejlonharisnyát komolyabb esemányekre veszet, mondjuk színházba, de mindig csillogósat, a matt szerintem ronda. Nincs abban semmi hivalkodó, szép színe lesz tőle a lábnak.
2018. máj. 20. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Miért ronda a matt, ha nem látszik?! Ne a nagymamás krepp harisnyára gondolj, az tényleg ronda. Én olyat nem használok, ezek 8-10-12 denes harisnyák, feszes rugalmas az anyaguk, olyan mint a selyem fényűé, csak ezek nem, vagy csak alig csillannak meg. Verőfényes napsütésben még csak-csak de félhomályban vagy este egyáltalán nem... Néha amúgy én is veszek fel fényesebbeket, de jobban szeretem azt, amikor csak én tudom, h van rajtam harisnya.

Amúgy, belinkelem a jelenlegi kedvencemet, mostanában ilyet hordok, rendeltem pár csomaggal, és nagyon bevált, mert tényleg alig látszik még nappal is.


[link]


Nem is drága, és elég jól bírja a strapát..

2018. máj. 20. 05:59
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Mivel mindenféleképp látszik,ha harisnyát viselek,ezért üvegszálasat (“csillogósat”) szoktam, vagy feketét :D
2018. máj. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Én natúrt vennék fel, de nem járok ilyen helyekre.
2018. máj. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a fényeset.
2018. máj. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálam mindig az volt a szempont, hogy ne látszódjon hogy van rajtam harisnya.
2018. máj. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Én is általában efelé hajlok, h minél kevésbé látszódjon a harisnyám. Nem azért mert gáznak tartom, mert szeretem, imádom a jó harisnyákat, mert adnak egyfajta eleganciát, kontrasztot a lábnak, és nekem sokkal jobban fekszik a diszkrét elegancia, mint a kihívó. Ezért nekem is az a szempont, h minél kevesebb (lehetőleg semmi) látszódjon abból, h harisnya van rajtam, mert attól, h maga a harisnya nem látszik az kis plusz valóban érzékelhető a lábon. Azt szeretem amikor a pasiknak (de akár a csajoknak is) agyalnia kell rajta, h magától ilyen jó a lábam, vagy a harisnya rásegít. A csillogós is jó amúgy, viszont ott nincs ez a bizonytalanság, h van e harisnya vagy nincs, hisz tök egyértelmű, h van, hisz ott tündöklik a lábon. És most nem az üvegszálasra gondolok, hanem arra a selyemfényűre, ami akkor csillan meg bizonyos helyeken (nem az egész, hanem egy-két sávban csak) ha rávetül valami fény. Legyen az nap, lámpa, tábortűz stb, de kisebb nagyobb mértékben megcsillan a fénytől. Amúgy, használok ilyeneket is a hétköznapokon, a melóban, szóval nincs ezekkel sem bajom, viszont, ha buliba, társaságba, rendezvényre megyek, és csinibe vágom magam, akkor nem szeretem, ha látszik rajtam...
2018. máj. 20. 09:45
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Semmiképp sem hordok testszínűt, mindig elüt valamennyire az ember igazi színétől és szerintem borzasztóan lankasztó látvány. Akkor már egy 15-20 denes fekete.
2018. máj. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!