Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki milyen munkavédelmi bakancs...

Ki milyen munkavédelmi bakancsban dolgozik?

Figyelt kérdés
Az előző bakancsomnak vége és szeretnék helyette egy ujjat.Érdekelne,hogy ki milyenben(és MIT dolgozik benne),tapasztalatok és ha van akkor link vagy bolt neve érdekelne.Köszönöm.

2018. máj. 21. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
2018. máj. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi,de azthiszem ök nem betonoznak meg tèrköveznek benne ès zsàkos anyagot sem sokat hordanak fel lèpcsön a 4.re.
2018. máj. 22. 18:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Puma
2018. jún. 2. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hello, nekem Martensem van, asszem annó még ecipo.hu-ról lett rendelve, de Rockpince, londonport.hu és katonadolog.hu oldalát érdemes még nézegetni, esetleg ha van a városodban munkavédelmi bolt ott is érdemes megnézni. Első meg nem értem mit pattog, miközben azon háborog hogy a férfiak miért nem hordhatnak harisnyát, magassarkút meg rizsporos parókát.
2018. jún. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi,ment a +. Amúgy nm félted dolgozni?
2018. jún. 12. 10:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem igazán dolgozni járok benne:D de arra is lehet használni őket
2018. jún. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!