Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondolnátok, ha meglátnáto...

Mit gondolnátok, ha meglátnátok egy embert ilyen ruhában?

Figyelt kérdés
19 éves fiatalember. Fekete, 2 mérettel nagyobb póló betűrve a nadrágba, fekete slim farmer, egyik lábán fekete, másikon rózsaszín cipő (természetesen a cipők csak a színükben különböznek).

2018. máj. 21. 21:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Boldogsággal, örömmel töltene el. Hogy miért? Mert mer úgy öltözködni, ami neki felel meg, nem pedig a társadalom álszent elvárásainak. Képes figyelmen kívül hagyni a negatív kommentálókat. Sajnos kevés ember képes erre.
2018. máj. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy menő.
2018. máj. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Izgi kombó :D
2018. máj. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám, hogy bolond.
2018. máj. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15%

Az első válaszolónak üzenem, hogy manapság már az "áll be a tömegbe" aki látványosan nem áll be a tömegbe. A sok kis önmegvalósító arc már kínosan hangsúlyozza, hogy ők aztán nem egyformák....

Ez a szett meg tipikusan olyan, hogy feltűnési viszketegsége van annak aki így megy bárhova, de ha megnézik akkor meg az a baj.....

2018. máj. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, nem érdekel ki mi visel. Ha valaki bohóc ruhában, pikacsu jelmezben vagy túrórudi cosplayben vagy az általad leírt kombóban van, legyen csak, ha neki jó
2018. máj. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
párosítsd rózsaszín táskával
2018. máj. 22. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%
"Hogy néz ki ez a szerencsétlen".
2018. máj. 22. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem gondolnék róla. Neki ez tetszik. Ennyi. Ilyen egyszerű.

Csak az a szomorú hogy ha valami egy kicsit is eltér a megszokottól akkor már egyből kapja az ember az ívet. Van aki az utcán is beszólogat stb...

Tudom mert goth lányként (amúgy nem nagyon szeretem magamat így felcimkézni, hogy na akkor én most csak goth vagyok) rengeteg atrocitás szokott érni. Pedig sokszor egyáltalán nem kirívó az öltözékem annyiban tér el az átlagtól, hogy csak fekete cuccokat hordok. Meg szeretem a fűzős, különlegesebb szabású dolgokat és a platform meg acélbetkós bakancsokat.

Mégis majdnem napi szinten megkapom a "hogynézel már ki?!" "sátánkú.rva" és hasonló beszólogatásokat pár "nagyon jól szituált" embertől akik nem is ismernek, lószart sem tudnak rólam de a pofájukat azért jártatják.

De ez nem az én problémám hanem az övéké, hogy ha ilyen felszínes idióták. Pár hülye miatt nem fogok más lenni mint ami vagyok.

Szerintem te is tedd ezt. Öltöz így ha jólesik. Az, hogy hogyan öltözködsz csak is rád tartozik. És felesleges is kikérned más emberek véleményét mert ami egy kicsit is másabb mint a nagy átlag azt nagy többségben lefogják hurrogni.

2018. máj. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Metionin ***** válasza:
100%
Őszintén szólva az agyam dekódolná a látványt és ennyi. Nálam ez nem éri el az ingerküszöböt, semmilyen öltözködés nem tud zavarni, max tetszik de legtöbbször nulla reakció.
2018. máj. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!