Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudnátok segíteni? Egy ilyen...

Tudnátok segíteni? Egy ilyen ruhát mivel lehet felvenni, ami nem magassarkú?

Figyelt kérdés

A párommal megyünk egy rendezvényre, vettem egy csipkeruhát, ami szinte egy az egyben ugyanilyen:

[link]


A párom velem egymagas, sőt, talán 1 centivel alacsonyabb is, így a magassarkú kilőve, de nem tudom mivel mutatna még jól. Fekete balerinával jó lenne? Vagy van valami más tippetek?


2018. máj. 22. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Adj a párodra magassarkút és máris megoldva a gond...😏
2018. máj. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajna az ilyen ruhák csak magassarkúval mutatnak jól. De ha mindenképpen laposat akarsz, a fekete balerina jó ötlet. Esetleg még valami törpesarkú fekete cipő?
2018. máj. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mezítláb
2018. máj. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Magassarkú kilőve, párom utálja ha az van rajtam (engem is zavar egy kicsit, ha sokkal magasabb vagyok). Egy ilyen fűzős balerinával béna lenne?

[link]

2018. máj. 22. 13:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem eléggé... A csipkeruha eleve feltűnő, inkább egy nude vagy fekete színű, egyszerű, hegyesorrú balerinát tudok elképzelni vele.
2018. máj. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor inkább egy sima fekete balerina, sok lenne ez a fűző és a csipke együtt.
2018. máj. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor sima balerina lesz, köszönöm a válaszokat! :)
2018. máj. 22. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!