Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a ruha túlzás lenne egy...

Ez a ruha túlzás lenne egy rokon általános iskolás ballagására?

Figyelt kérdés

[link]


Nem voltam még ballagáson nem tudom mi ott az elvárás.


24N


2018. máj. 24. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Igen, ez nagyon alkalmi, nyugodtan öltözhetsz lazábban, úgyis állni fogsz a tömegben a tűző napon, felesleges ilyesmire beruházni, és sok is.

Vegyél fel egy szoknyát meg egy csini felsőt és kész, nem kell túlgondolni.

37N

2018. máj. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha lesz hasonló alkalom a közeljövőben, ahova még fel tudod venni ezt a ruhát, akkor megveheted. Amúgy csak egy ballagásra teljesen felesleges. Sajnos már erre az alkalomra sem tudnak sokan felöltözni, majd meglátod, hogy csomóan lesznek sima póló, farmerben.
2018. máj. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly ballagtam, de idén is voltam egy rokonom ballagásán. Mindkét évben rengetegen voltak ehhez hasonló ruhákban (én is egy csinos egyberuhába mentem, bár más fazon). A férfiak többsége is öltönyben volt, nyakkendővel. Persze, volt olyan is, aki farmer+póló kombóban volt, de nem az volt a jellemző. Azzal egyetértek, hogy nem kell túlzásba vinni, túl elegánsan öltözni, de szerintem ezzel még nem fogsz túlzottan kilógni tömegből.
2018. máj. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha vendégnek mész, teljesen rendben van. Nagyon jó választás.

Én inkább azon csodálkozom, hogy egyesek képesek rikító színű “strandpólókban”, vagy takarítócuccban odaállítani a gyerekük ballagására. Szerintem ez nagyon gáz.

Persze az a természetes, hogy ilyenkor az ember normálisan felöltözik.

Nem nagyestélyibe, hanem egy ilyesmi szép de kényelmes minirunába.

2018. máj. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fazonra teljesen jó, annyi, hogy az anyagát nézd meg, mert 40 fokban nekem ez túl "vastagnak" tűnik.


Én nyári ballagásra mindig lenge ruhában mentem (nem strandruci!).


Egy esküvőn viseltem ilyet, azt hittem, ott döglök meg a napon, még jó, hogy volt sokkal könnyebb váltóruhám :D

2018. máj. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!