Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek nem lóg ki az a...

Szerintetek nem lóg ki az a társadalomból aki fiatal kora ellenére szeret retro dolgokat hordani és szereti a színes darabokat?

Figyelt kérdés
14 vagyok és nagyon szeretek eredeti 80-90-es évek-beli ruhákat hordani leginkább kapom őket és aprópénzért tűröm őket a turkálóban. Nagyon szeretem a harsány színeket és az extrém mintákat. Szerintetek ha szinteória szerint, meg egyébként is passzoló ruhákat veszek fel nagyon kilógok? :o mert én nem így tapasztaltam és nagyon szeretem magamat a bőrömben

2018. máj. 25. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Kit érdekel az, ha kilóg? Egyetlen dolog a fontos. Mégpedig az, hogy saját magának feleljen meg, ne másoknak. Mindenki úgy öltözködik, ahogyan szeretne. Senkinek nincsen hozzá köze. Senkinek. :)
2018. máj. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
A divat folyamatos körforgásban van, és pont idén, meg már tavaly is eléggé divatba jöttek a retro dolgok, úgyhogy így nem is olyan, mintha retro lennél, hanem mintha divatos. :D Pár hete voltam a stradiba, már nem lehet egyszínű dolgokat venni (kis túlzással), minden csíkos meg pöttyös meg fura mintás, ráadásul a bő gatyák is újra divatba jöttek, pedig utoljára 2010 előtt voltak.
2018. máj. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem, egyébként kettes véleményét adom.
2018. máj. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Nem lognal ki, tomeg lennel, most a retro a divat
2018. máj. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

hát lehet hogy én vagyok lemaradottabb környezetben de itt a szakadt/térdnél-vállnál kivágott farmerek/felsők divatosak +burgundi, sötétzöld, khaki :o meg a neonrózsaszín/sárga...

csőgatya, Adidas cipők, "aesthetic" feliratos haspólók >< de igen igazatok van Amerikában már elterjedtebb az újhullám de én régen is szerettem az ilyesmit :o meg pl nadrágszoknyát már régen láttam valakin is

2018. máj. 25. 20:06
 6/11 anonim ***** válasza:
25%

Nem szertem a retro stíkusú ruhákat

Felőlem lehet akakr mennyire nagy divat én nem vagyok hajlandó felvenni

Budapesten rengeteg nőn látok tarapez vászon nadrágot amit természetesen felhuznak a tüdejükig ( én csak úgy hívom tüdő nadrág)

Szoknya nadrágot is rengeteg nőn látok

10 cm vastag talpu cipő sem maradhat el (számomra az nagyon undorito nem is értem h lehet felvenni )

2018. máj. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Időpont tegnap 14:36

Megkérdezhetem, hogy miért pontoztátok le a válaszomat? Azt kellett volna írnom, hogy kilóg, mert vannak olyan befásult emberek, akik úgy gondolják, hogy joguk van megszabni más öltözködését, és fennhangon hirdetik is a hülyeségeiket?

2018. máj. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Kilógni a társadalomból kifejezetten pozitív dolog a véleményem szerint:D
2018. máj. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek!


#6-os: a kérdésem nem arra vonatkozott hogy te mit preferálsz, de köszi hogy elmondtad hogy Pesten már kitört a ""forradalom"". nekem pedig a szakadt farmertől és a frakkos ruháktól megy el a kedvem az öltözködéstől, ízlések és pofonok. Nem a ruha alapján szoktam megítélni az embereket bár aláírom hogy én szeretem az egyediségeket, könnyebben fel lehet ismerni azokat akik másképp öltöznek picit. (és ezzel nem azt mondom hogy más nem lehet "egyedi" mert igenis ismerek olyan személyiségeket akik napi szinten követik a celebeket és az öltözködésüket de nagyon értékes személyiségük van)


#7: Szerintem azért mert talán tényleg kilógok picit de persze senki nem mondhatja meg ki mit vegyen fel csak a kérdés aprócskát másra konkretizálódott. én zöldet adtam neked.


#8: Köszi jó volt olvasni! :)

2018. máj. 26. 18:02
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
#6, remélem tudod, hogy kb minden "retro stílusú". Ugyanis, amiről te azt hiszed, hogy "hű de mostani", valójában annak a tervezői is a régiektől inspirálódtak. Valamikor biztos, hogy volt már valami hasonló. Nincs új a nap alatt.
2018. máj. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!