Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem árul nagyon...

Csak szerintem árul nagyon rossz minőségű ruhákat a Takko?

Figyelt kérdés

Sosem vásároltam ott eddig, de most végkiárusítás volt, 500-1300Ft között tudtam venni egy-egy póló/trikó darabját.

Semmi extra, basic darabok,sportoláshoz vettem őket.

Az egyik felső pár mosás után kinyúlt,kibolyhosodott,majd ki is lyukadt.

A trikó ugyan nem nyúlt meg, de az is kilyukadt olyan 6 mosás után, az első mosás után már bolyhosodott.


Hozzáteszem, a többi ruhámnak semmi ilyen baja nincs,pedg ugyanugy mosom, vasalom őket,tuti hogy a minőség a gond.

Elgondolkodtató,hogy ezeknek a felsőknek az eredeti ára 3000 -4500 Ft környékén voltak.


2018. máj. 28. 07:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
A leértékelt, olcsó ruhadarabok valóban silány minőségűek, nekem is lyukadt ki már nem egy pólóm, amit ott vettem. Viszont azért jobb minőségű ruhát is kaptam, de azok drágább kategóriások voltak.
2018. máj. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
A. Takko mindig is egy nagyon gagyi márka volt, sosem vásárolnék ott, néhány kínai ruha jobb annál...
2018. máj. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Annyira nem jön be az üzlet, mert szerintem már a ruhák kinézete is gagyi.

Egyedül farmert tudok ott venni, de azt is csak azért mert a többi üzletben általában 30-as vádlira gyártanak nadrágokat, nekem meg 44-es van, de inkább C&A ha lehet választani:)

2018. máj. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem is!!!!

Ami mégsilányabb minőségű az a Berska. Na

2018. máj. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem. A Takko silány. A Mangot ajánlom, ha olcsóbb márkákról beszélünk.
2018. máj. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%

OTTHON lehet, silány a Takko - meg a New Yorker is -, itt köszi, jó minőségű cuccokat kapok.


És nincs 500-1300 ftos leárazás (az 2-5 chf), minden normál árban van.


Alapból nem kell 500-ért azt hinni, jó cuccot kapsz, mert hazugság.

2018. máj. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,ezek után tuti nem vennék ott drágább holmit sem.
2018. máj. 28. 14:29
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Vettem egy pamut pólót, pár hete, párszor viseltem. Már nagyon elvékonyodott az anyaga. Sokszor látszik a boltban a varrás is silány.

Amit még ki nem állhatok, azok ezek a poliészter, műanyag anyagokból készült “beizzadós” ruháik.

Pólót nem érdemes ott vennem mert fogyóeszköz.

2018. máj. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%

Nekem onnan van a kedvenc melltartóm. Vagy 2 éve vettem,de még mindig olyan,mintha új lenne,nagyon jól bírja.

Mást viszont nem vennék onnan,mert csúnya darabokat árulnak.

2018. máj. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
Szintén csak melltartók szoktam onnan venni, azok nagyon jók szerintem. Más ruhák viszont már ránézésre gagyik és még drágák is :/
2018. jún. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!