Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik ruhaüzletekben nem...

Melyik ruhaüzletekben nem érdemes vásárolni a silány minőség miatt?

Figyelt kérdés

2018. máj. 29. 12:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Szóval... ami azt illeti, van egy csomó, amit ebbe a kategóriába sorolnék.

Emlékszem, pár éve még azokat a márkákat is istenítettem, hogy milyen szuper minőségűek, amiket most ide leírok.

Ugyanis a fastfashion plázás márkák egy ideje minél olcsóbban és gagyibban próbálják letudni a munkaerőt.

Hiába árulnak trendi, szépen kinéző ruhákat, de pár mosás, vagy pár hónap viselés után már úgy néznek ki, mint egy 40 éves turkálós rongy.


Tipikus ilyen üzlet pl. a H&M, Beshka, New Yorker és a C&A.

Ezeket semmilyen körülmények között nem ajánlom, ha egy kicsit is fontos számodra a minőség.

A mostani ruháik köszönőviszonyban sincsenek az 5-3 évvel ezelőtti kínálattal.

2018. máj. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
New Yorkerben amit eddig vettem, az vagy kinyúlik, vagy elszakad a hónalja, vagy vasalásnál szétment a varrás. Általában a varrás szokott foszlani. Más üzletekben is jellemző, de én itt jártam mindig a legrosszabbul.
2018. máj. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
első válaszolóval maximálisan egyetértek
2018. máj. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
h&m-ben azért NÉHA vannak jó minőségű dolgok. Én ott már csak az alapdarabokat veszem. De igen, a bershka, takko, c&a, zara, meg igazából az összes fast-fashion bolt ilyen
2018. máj. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor melyikek a jók? Ki kell menni vidéki piacokra? Komolyan kérdezem
2018. máj. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

#5: Peek & Cloppenburg, Van Graaf, Pepe Jeans, Tom Tailor, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Guess, Ralph Lauren, Marks & Spencer, S’Oliver.


Örömmel jelentem, hogy ezekben az üzletekben még nem vásároltam sz*r minőségű ruhát.

2018. máj. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Hát én nem tudom, hogy ti mit csináltok a H&Mes és társais ruháitokkal, de én szökőévente teszek 1-1 darabra panaszt...
2018. máj. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Katasztrófális lett a minősége a fastfashion boltoknak. Pár éve imádtam a Zarát, amiket ott vettem pólókat, foszlásig hordtam, és még akkor sem nyúlt ki, a 6 évvel ezelőtti New Yorkeres kabátom úgy néz ki, mint újkorában. Most meg tele vannak szeméttel az üzletek.
2018. máj. 30. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előző válaszolókkal, hamar foszlanak nekem is a fast fashion ruháim, hiába tetszenek. De tudomásul kell venni, hogy fast fashion, folyamatosan újuló kollekciókkal, és pont az a céljuk, hogy gyakran vegyél újat.
2018. máj. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
7-es! Semmi különöst nem csinálunk velük. Hordjuk. Én 40*C mosom, és 8-10 mosás után vízszintes "csíkokba" félig átlátszó lesz a póló. Fény fele tartva látni.
2018. máj. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!