Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A farmer rövid nadrág alá...

A farmer rövid nadrág alá illik a harisnya?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor fekete vagy bőr szinű? Válaszokat gyorsan kérném

2018. máj. 29. 19:18
 1/9 Saku14 ***** válasza:
73%
Sztem mind2 illik , en is vettem mar ugy fel
2018. máj. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszi
2018. máj. 29. 19:25
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Egyik sem, már az előző kérdésednél is megírtam.
2018. máj. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Meg nyáron minek felvenni. Meleged lesz
2018. máj. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Illik m2 de én személy szerint a feketét jobban szeretem magamon.
2018. máj. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Én testszínűt hordok, a fekete ilyenkor sztem nem való, jobban szívja a napfényt, és feltűnő.
2018. máj. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Én mindig veszek harisnyát, mert nem szeretem, ha csupasz a lábam. Így rövid gatya alá is szoktam, igaz azt csak ritkán hordok, inkább szoknyát, vagy egybe ruhát viselek gyakrabban. Szerintem a fekete, és a testszínű harisnya is jó hozzá, egyikkel sem.lehet nagyon mellé lőni, így szerintem azzal hord, amelyiket jobban szereted. Én speciel az esetek 80%-ában testszínűt veszek fel. Néha szoktam feketét is (de azt annyira nem szeretem), meg szürkét, meg van pár színes harisnyám is, amiket direkt egy konkrét szetthez vettem, így azok max 1-2x voltak csak rajtam, bár rövidnacival éppen el tudnám képzelni. Bár részemről inkább maradok a testszínűnél, így ha engem kérdezel, neked is azt javasolnám, viszont ha neked meg a fekete teszik jobban, akkor vegyél fel azt!
2018. jún. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22%

Ha cirkuszba lépsz fel bohócnak akkor kitűnő!


Mert ebben a melegben csak a rövid nacinak van értelme a harisnya hidegbe indokolt.

2018. jún. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én a fekete harisnyákat nem igazán szeretem. Ha így öltözök ahogy te kérdező, akkor inkább valami matt testszínü harisnyát veszek fel hozzá!

(nem kreppet az biztos!)

2019. jan. 13. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!