Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Alkalmi ruha harisnya nélkül?

Alkalmi ruha harisnya nélkül?

Figyelt kérdés

Van egy fekete ruhám, ehhez nagyon hasonló: [link]

Szerintetek egy ilyen ruhát fel lehet venni egy magassarkú fekete szandállal, vagy nem illik hozzá? Inkább harisnya és köröm cipőt vegyek?


2018. máj. 30. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron én soha nem viselek harisnyát :)
2018. máj. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan felhúzhatod szandival harisnya nélkül.
2018. máj. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A képen is szandival van és ok.
2018. máj. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Arra viszont figyelj, hogy már bejáratott szandál legyen, mert a bőrödet har. nélkül jobban kikezdi a pántsor.
2018. máj. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Én harisnyával venném fel, de ettől függetlenül harisnya nélkül is jó lehet. Manapság sokan hordanak ilyesmi ruhát harisnya nélkül is, szóval, ha Te is úgy vennéd fel, reljesen rendben van!
2018. jún. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is harisnyával venném fel, és biztos, hogy egy csinos, de zárt cipővel, mivel hosszú az ujja a ruhának, így elég érdekes, hogy egy pántos szandit vesz hozzá az ember meztelen lábakkal....
2018. jún. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!