Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nők! Ti hisztek a...

Lányok, nők! Ti hisztek a fullábfejben?

Figyelt kérdés

Fullábfej, az az a női szandál, ami csak egy pánt középen és teljesen kilátszik a full lábfej.


[link]


Sokakon látok, tehát ők hisznek benne.

Ti hogy vagytok ezzel?



#divat #szandál #ízlès #majdnemmezítláb
2018. máj. 30. 23:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Szleng ember... -.-
2018. jún. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Akkor nem valós problémáról van szó, hanem csak komfortérzetről ugye?


Az a fura kötöjeles karaktersor mi?

2018. jún. 26. 21:00
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Én hordtam ilyen szandált, de mivel párszor megjártam vele, hogy elől szétjött, (és ugye így már semmiképp nem lehet benne menni) ezért megfogadtam, hogy soha többet! Inkább veszek olyat ami "zártabb." Ebben a szandiban amúgy is nehéz menni, mert mindenbe beleakad, és minden belemegy.
2018. jún. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Valahogy én is így képzelem, hogy lehet, hogy szellős, lehet hogy a lábfetisiszták libidója az egekben, de hogy rohadtul nem lehet sem praktikus sem kényelmes, az biztos.
2018. jún. 27. 13:25
 25/27 A kérdező kommentje:

Fullábfej hegyek


[link]

2018. júl. 10. 14:16
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ilyenem, hosszútávon kellemetlen hordani, de szerintem nagyon jól néz ki:D
2019. márc. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem kényelmes mindegyik, sportcipőből sem mindegyik az.

De nekem vannak ilyen szandáljaim, nyaraláskor elég sokat sétáltam bennük, elővigyázatlanságból még egy kisebb túrát is sikerült az egyikben megejtenem, és soha semmi gondom nem volt.

Szerintem a tangapapucsnál egyébként kényelmesebb, annak nem jó helyre esik a pántja, legalábbis rajtam.

2020. máj. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!