Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyáron Dr. Martens bakancs?

Nyáron Dr. Martens bakancs?

Figyelt kérdés

Mostanában kaptam meg az új bakancsom,egy Dr.Martens 1490-es típust, és holnap osztálykirándulásra megyünk,és felszeretném venni.Nagyon meleg lenne benne?

Pestre mennénk.Szikla kórház,libegő,westend,hajókázás



2018. máj. 31. 17:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Szerinted? :D
2018. máj. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
szerintem menj ki vele ma, tegyél egy kört a környéken és akkor megérzed hogy ez igy komfortos e neked vagy nem :)
2018. máj. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

nem is a meleg lenne rossz, hanem mivel új, be kell törni. Amíg nem töröd be, addig az fog feltörni:D

meleget ki lehert bírni, 4 martensem van, ebből 2 bakancs és nyáron is hordom őket, nem gáz

2018. máj. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Igen,tudom hogy be kell törni,de ugye ahhoz hogy be tudjam törni rendesen hordanom kéne...^^

Szóval a meleg nem olyan vészes benne? Azért is gondoltam rá mert pl. a szikla kórházban hideg lesz,illetve a westend is zárt,nem lesz 30fok bent,viszont alapból 30-32fokot is írtak..

2018. máj. 31. 17:50
 5/15 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem irtó gáz 30 fokba ilyet felvenni. Majd szeptembertől hordhatod.
2018. máj. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
persze be kell törni, de ne tedd tönkre ezzel az osztálykirándulást
2018. máj. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor próbáld ki,vedd fel, és jár egyet a házad körül, mondjuk egy 4 perces sétára. Ha rövidgatyában vagy, akkor szerintem teljesen tűrhető. Mondjuk ez attól is függ, hogy mennyire szoktak a lábaid izzadni és mennyire bírod ott a meleget. Én nyáron is hosszúval szoktam felvenni és teljesen jól bírom :D

#3as voltam

2018. máj. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Bírom a gyűrődést, a fájdalmat ennyit meg megér..

Semmiképp sem tenném tönkre ezzel a véleményem szerint.Szóval igazából eddig 1-1 hogy gáz e vagy sem.

Mondjuk elég sok más rockert is látni szerintem ilyenkor bakancsban..(Persze,tudom a rockereket sem a ruha teszi) De sokan vannak akik ilyen melegben is hordják az acélbetétest..

2018. máj. 31. 17:57
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Akkor veszed fel, amikor TE akarod, nem akkor, amikor arra bárki "engedélyt ad", mint például itt az egyik igen értelmes válaszoló. Osztom azt a véleményt, hogy próbáld előbb fel ma, és ha neked megfelel, akkor menj abba holnap.
2018. máj. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
39%

#9


Véleményt kért. Ennyi. Számomra gáz, ha valakit meglátok nyáron 30 fokban ilyenben. Akár rocker, akár nem.


Ha meg mindenki azt visel, amit akar, akkor miért érdekli egyeseket mások véleménye? Az enyém is ugyanolyan vélemény, mint azoké, akik azt mondták buksisimogatósan, hogy nyugodtan vegye csak fel.

2018. máj. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!