Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, a bokaláncot harisnya...

Lányok, a bokaláncot harisnya alatt, vagy felett szokás hordani?

Figyelt kérdés

Sosem volt még bokaláncom, de pár napja kaptam egyet. Nagyon tetszik, és a holnap esti buliba fel is akarom venni. Viszont lesz rajtam harisnya is, és nem tudom, h alá, vagy rá vegyem a láncot. Most próbálgattam mindkét verziót, alatta elég furcsán mutat mert a lánc eltartja a harisnyát a lábtól, a harisnya viszont egy helyen tartja a láncot, úgy, h nem tud kisímulni, hanem ilyen hurok szerű gyűrődések maradnak benne. Ha a harisnyára veszem, úgy jobban tetszik, van pár centi játéka a bokám körül, mikor lépkedek, szóval, én inkább rá venném, de nem tudom, hogy illik e így viselni. Nem akarom, h cikinek tartsanak, vagy, h közönséges hatást keltsek..

A válaszokat előre is köszi!



2018. jún. 1. 22:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Bokaláncot szerintem csak harisnya nélkül szép hordani.
2018. jún. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

1.Nekem a kedvencem mikor sportcipő bokazokni kombóhoz is felveszik a bokaláncot.😂

2.Nyáron minek harisnya??

3.Ha nagyon muszály és a láncot is szeretnéd akkor inkább a harisnyára tedd.

4.Szerintem is harisnya (meg minden) nélkül a legazebb.

2018. jún. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%

#2 muszáj**

A többit ne soroljam

2018. jún. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Vagy harisnya vagy bokalanc. Pont.
2018. jún. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Sportcipőt csak edzésen hordok, meg boka zoknit is. Hétköznapokon harisnyát, vagy harisnya zoknit hordok. Nyáron is veszek fel harisnyát ruhához, szoknyához, nadrághoz meg harisnya zoknit, csak ilyenkor a legvékonyabbakat (8-10denes). Nem azért mert muszáj, hanem mert így szeretem, jobban mondva nem szeretem, ha nincs a lábamon semmi. Szóval mindenképp lesz rajtam harisnya, és akkor rá veszem a láncot. Nekem alapból nem jön be a meztelen láb, lábfej, így én nem azon tartom a legszebbnek, ettől függetlenül lehet, h igazatok van. Viszont ezek a vékony harisnyák alig észrevehetőek a lábon, szóval túl nagy különbség nem lesz szerintem látványban, de majd kiderül a visszajelzések alapján. :)
2018. jún. 1. 22:51
 6/16 A kérdező kommentje:
Jah, azt elfelejtettem mondani, h természetesen testszínű harisnyára veszem fel, nem feketére, vagy valami színesre, mintásra. Mondjuk nem tudom ez számít e valamit.
2018. jún. 1. 22:53
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Valóban harisnya nélkül szokás hordani, de ha neked úgy tetszik vedd harisnya fölé, egy dologra figyelj: ha beakad a harisnyádba simán tönkreteszi, mégha nem olyan díszes akkor is a kapocs kilyukaszthatja.
2018. jún. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

7-es: igen, ez nekem is eszembe jutott, h beleakadhat, majd holnap (azaz már ma :)) napközben tesztelni fogom, úgyis van egy csomó elintézni valóm, lesz rá időm, h egy kis tapasztalatot gyűjtsek. Mondjuk napközben nem harisnyát veszek, sok dolgom lesz, és a nadrág praktikusabb, ahhoz meg elég a térdfix. Van pár 8-denes térdfixem, a célnak megfelel szerintem, mert estére is 8-denes harisnyát gondoltam, szóval napközben majd kiderül, h mennyire akadós a bokalánc. Amúgy van rajta 3 kis lelógó rész (a kapoccsal átellenben, meg 2 oldalt) pici kövecskékkel a végén. Nekem az nem tűnik veszélyesnek, mondjuk a kapocs az már inkább. Amúgy, ha kiszakítaná tényleg, akkor az működhet e, h bekenem a kapcsot átlátszó körömlakkal, mert arra gondoltam, h akkor elfedi az éles, hegyes részt, és nem akad bele, plisz még véletlen sem tud kikapcsolódni?! Vagy a másik ötletem, h leragasztom egy pici darab átlátszó celluxal. Bár szerintem annak szúrós lenne a sarka... Egyébként meg már rutinos vagyok, ha bulizni megyek mindig teljesen új harisnyát veszek fel, ami még nem volt használva, valamint mindig van nálam egy tartalék is, ha valami baj lenne. Meg amúgy is elég jó harisnyáim vannak, elég jól szokták bírni a strapát, úgyhogy bízom benne, h a bokalánc sem okoz majd gondot.


Na de akkor szerintetek nem gáz úgy megjellni, h a harisnyán van a lánc?! A harisnya nélküli opció nem játszik, mert nemegyek úgy ki a lakásból, h nincs semmi a lábamon, főleg nem estére bulizni! Alatta pesig nekem nem tetszik, annak ellenére, h amikor harisnya-bokalánc kombót láttam csajokon (össz vissz 3x eddig), mind alatta volt nekik. Na mindegy is! Köszi a segítőkész válaszokat, ha van még valakinek valami tippje, tapasztalata azt szívesen fogadom. Mondjuk ha lehet akkor harisnya-bokalánc témában első sorban, mert "harisnya nélkül" válaszokkal nem tudok mit kezdeni, mert nem szoktam harisnya nélkül lenni. (Ha nadrágban vagyok, akkor is ált. térd-, bokafix van rajtam)

2018. jún. 2. 03:43
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Mondatértelmezésből megbuktál.


Kijelentettük, hogy bokalánc csak harisnya nélkül hordható. Ezzel kijelentettük, hogy gáz harisnyán hordanod.


Gondolom akkor 40 fokban, szandál szoknya kombinációhoz is veszel harisnyát.

NEM EGÉSZSÉGES!

2018. jún. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

9#

Jajj de okosnak hiszed magad... 😃😃😃 Azt mondod, h kijelentettétek, h csak harisnya nélkül hordható?! Hmmmm érdekes, mert most is a harisnyámon (jobban mondva térdfixen) van, és nekem nem igazán tűnik gáznak, de ha az is lenne, akkor sem csak harisnya nélkül hordható, hiszen rajtam harisnyával van. És azok a csajok, akiket láttam, h alatta hordták?! Na ezzel számomra bizonyítottad a butaságodat, és még ekkora hangot is adsz neki. Jaaaa, és ha pl levenném a lábamról, és a csuklómra tenném karkötő gyanánt?! Akkor mi van?! Bár ezt lehet jobban viselnéd, hisz a csuklómon legalább nincs harisnya. 😃🤑😃 Amúgy meg nem mondta ki mindenki egyhangúan, h gáz lenne, de ha így is lett volna, az sem érdekel, mert megtanultam már, h nem más emberek véleménye alapján kell tennem vagy nem tennem valamit. Mások (főleg számomra teljesen ismeretlen emberek) véleménye csak annyiból érdekel, h általuk több olyan tényezőt is kaphatok, amire magamtól nem biztos, h gondoltam volna. És akkor most tisztázzuk: nem érdekel, h szerinted gáz e vagy sem, nekem tetszik így, és így is megyek este a buliba. Nyilván ott is lesz akinek nem tetszik, de olyan is, akinek tetszik. Az, h te a saját korlátolt véleményedet próbálod másra erőltetni, és úgy állítod be, h mindenki más a te véleményedet osztja, az a te szegénységi bozonyítványod. Amúgy meg ne beszélj pont te a mondatértelmezésről, hiszen, ha elolvastál volna pár választ, és tudod is értelmezni, akkor eszedbe nem jutott volna ezt leírni. Már, ha van egy kis önkritikád

.;)

Egyébként (szintén mondat értelmezés), amikor azt írtam, h nem szeretek csupasz lábbal lenni, és nem megyek úgy el itrhonról, az magában foglalja azt is, h igen, 40 fokban szoknyához is van rajtam harisnya. Egész nap klimatizált irodában ülök (reggel 8-tól este 5-ig), így a 40 fok engem nem érint, reggel meg este simán elfér az a vékonyka harisnya rajtam. Szandált nem nagyon hordok (egy van csak, h legyen), főleg balerinát, magas sarkút, és köröm cipőt, azon kívül slipont meg converse-t. Na, de hogy témánál maradjak ha nagy ritkán szandit húzok akkor ahhoz is veszek harisnyát, orrvarrás nélkülit, így ha valaki nem direkt azt nézi, akkor alig látni. De ha látszik is, és valakinek nem tetszik az sem érdekel, mert Nekem így a jó. Szerintem meg az a gusztustalan, h sokan mezítlábra veszik fel a cipőt. Nekem az lenne a gáz, ezért szerinted magassarkút, vagy balerinát mivel hordjak?! Nadrággal, és pamut zoknival?! Hát ennél a harisnya lényegesen jobb. De hogy egy picit még idegesítselek, a conversemet is harisnyával hordom, és nem kaptam érte negatív kritikát. És h magamat ismételjem: ha kaptam volna sem érdekelne és továbbra is úgy hordanám, mert Én úgy szeretem, akinek nem tetszik az meg úgy hordja, ahogy ő szereti, és ezzel mindenki boldog. Nem?! Tudod, élni és élni hagyni. Ennyire egyszerű lenne, ha mindenki a saját dolgával törődne, persze ha neked ennyire üres az életed, h azon lovagolsz ilyen modortalanul, h én mivel meg hogyan hordom a harisnyákat, akkor gondolom ebben a kommentben is találsz majd olyat, amibe beleköthetsz, és meglovagolhatsz. Na hajrá! 😃

2018. jún. 2. 08:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!