Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jogos ha anyum rám szól az...

Jogos ha anyum rám szól az otthoni viseletemért a pasija miatt? Ez az én otthonom hagy legyek úgy ahogy akarok.

Figyelt kérdés
18L

2018. jún. 2. 22:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Mi van rajtad olyankor?
2018. jún. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez változó. De most a melegbe nem fogok beöltözni az fix.
2018. jún. 2. 22:17
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Például miben vagy?
2018. jún. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha mindened kint van, jogos. Nem kell mutogatni magad anyád pasijának.
2018. jún. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%

Fiú alul van öltözve: nem gáz

Lánynak kilógnak a combjai: ÚRISTEN, MUTOGATJA MAGÁT

😩😩😩

2018. jún. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ilyenekért szól hogy túl rövidnaci,nincs rajtam melltartó vagy túl kivágott a felsőm.
2018. jún. 2. 22:30
 7/14 anonim ***** válasza:
49%

Te mit szólnál hozzá, ha az (esetleges) húgod mászkálna így a te pasid előtt?

Ő is "otthon lenne", nem?

2018. jún. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
Már miért ne lehetne ezekben? Semmi gond nincs vele, nyár van basszus, az utcán többet mutat néhány ember. És engem pont nem érdekel az sem, hogy a húgom fürdőruhában mászkál a házban nyáron, mikor itt van a barátom...
2018. jún. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 CLH15 válasza:
75%
az elejen meg ertheto de nekem is neveloapam van, par honap utan mar enis igy jarkaltam otthon, anyumat akarja nem engem szal ja haha. nem mutogatni akarom magam ense, azert figyelek h ne latszon semmi, de basszus egyreszt igy kenyelmes, masreszt meg meleg van akk meg mi a baj ezzel? sztem ertheto a reszedrol, probald meg anyuddal megbeszelni.
2018. jún. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Amiket írtál, azzal nincs baj. Ha egy szál bugyiban vagy anélkül mászkálnál, akkor már kicsit más lenne, nem mindenki tudja ezt lazán kezelni s ezt megérthetjük.


Kivéve persze, ha a melltartó nélküliséget átlátszó blúzzal kombinálod, akkor a leírt is túlzás. Vagy ha a nagyon kivágott hasig van.

2018. jún. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!