Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol érdemes extra karcsúsított...

Hol érdemes extra karcsúsított inget venni?

Figyelt kérdés
Viszonylag nagydarab vagyok, széles vállak, viszont vékony sovány derekam/hasam van. A natúr slim fit ingek nem elég szűkek, a vállam miatt M es méret kell de a derekam pedig S-es méretű. Póló az nyúlik abból fel tudok S-es méretet venni, de ingből az S-es szét menne a hátamon.

2018. jún. 5. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Olymp ingeknek több fazonjuk van, érdemes egy Olymp boltba ezt a roblémádat elmondani.
2018. jún. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az olympról hallottam már sok jót, valóban megéri azt a 10-12 000ft körüli árat egy ing? Van annyira tartós hogy ki is bírjon annyit.
2018. jún. 5. 12:24
 3/5 A kérdező kommentje:
Illetve a Zara-ban lévő ingek minősége milyen? Azt tudom hogy a Zara sokszor csak a neve miatt drága és ott is sok a gagyi. De ott láttam már super slim fit inget ami pont rám való 10 000 körül. Vagy az olymp mellett labdába se rúghat?
2018. jún. 5. 13:02
 4/5 A kérdező kommentje:
Az olymp body fit az duplán karcsúsított, már a 10 000ft os kategória is foghúzós de 15 000 ért vesztegetik, háát, ha kitart 3-4 évik akkor oké de nincs vele tapasztalatom. Mert tényleg akkor ilyet veszek mint fél évente új olcsó inget ami 10 mosás után bolyhos gyűrött kopott szar lesz.
2018. jún. 5. 13:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Olymp vagy Eterna. Igen, megérik az árukat, látszik a különbség, és tartósabbak is.


Vagy ugyanebben az árfekvésben csináltass ingeket.

2018. jún. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!