Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúnak télen harisnya?

Fiúnak télen harisnya?

Figyelt kérdés
Télen a nagy hidegben szoktam nylonharisnyát felvenni a nadrág alá, de nyilvánosan sohasem. Más is szokott vagy csak én?

2018. jún. 7. 11:10
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
64%

van fiúknak való harisnya.. miért nem azt hordod??

[link]

2018. jún. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
63%
Figyu! Ha valóban a hideg ellen kell télen, akkor hordj férfiaknak valót, ami direkt erre a célra van.Én például katonait hordok. Ha te nőit viselsz, akkor azt nem a hideg miatt teszed, hanem szexuális fétis, vagy biszex vagy.
2018. jún. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
79%
Én is szoktam mindig, ha órákat mászkálok kinn, a mínuszban, igaz az enyém olyan zokniszerű anyag, nem átlátszó. De ha aznap öltözőben kéne vetkőzni, akkor inkább nem vennék.
2018. jún. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
85%
Hidegben én is szoktam hordani de ha nagy minuszok vannak vastagabbat veszek fel.
2018. jún. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
51%

Igen ahogy írták előttem férfiaknak valót hordjál de ne azokat amiket írtak mert azok kényelmetlenek és nagypapásak!


A nők sem véletlenül hordanak nejlonharisnyát mivel az sokkal kényelmesebb mint amiket az úgynevezett FÉRFIAK viselnek akik hiúk arra hogy ne hasonlítson a nőire mert úr isten mi fog történni...?


Éppen ezért pár gyártó úgy gondolta hogy azért mert férfinek születtél azért téged is megillet a kényelem és igen létezik 1996- óta férfi nejlonharisnya mégha páran nem is tudnak róla!


Íme:


[link]


[link]


[link]

2018. jún. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
65%
Többen hordunk télen nylon harisnyanadrágot, mint gondolnátok. Mégha sokan ezért le is pontoznak.
2018. jún. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
76%
Furcsa ilyenkor júniusban már a télre gondolni, de sebaj.
2018. jún. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Nincs az az isten, hogy harisnyázzak. Meg aztán ha bemegyek bárhova is, süljek meg?
2018. jún. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
40%
A nejlonnak pont az az előnye hogy a melegebb helyiségekben sem izzadsz bele.
2018. jún. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 realos ***** válasza:
64%
Én ma hajnalban is vettem. Kerékpáron pont jo volt rövidnacival!!
2018. jún. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!