Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete vagy mintás zokni?

Fekete vagy mintás zokni?

Figyelt kérdés
Ha társaságba megyek, akkor mindegy, hogy milyen színű zoknit veszek fel, vagy jobb ötlet lenne a teljesen fekete vagy fehér? Mennyire elfogadott, ha társaságban más színű vagy mintás van rajtam?

2018. jún. 7. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Teljesen mindegy. A ruhádtól is függ. Pl egy öltönyhöz szerintem kifejezetten jópofa tud lenni. De ha egy sima farmer póló van rajtad, vagy eleve színes ruhák,akkor minek hozzá a feltűnő zokni is.

Én speciel boka alá érő zoknit hordok hogy a cipőből se nagyon látszódjon ki.


[link]

2018. jún. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sima rövid farmernadrághoz, plusz mintás póló.
2018. jún. 7. 23:24
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Mindegy a minta és a szín. Bár rövidnadrághoz én idétlennek tartom a rendes hosszú zoknit, ha esetleg olyat akarsz felvenni.

Zoknival kapcsolatban kevés dolog zavar.

1. Nem értem a halásznadrágban levő bácsikat akik szandált húznak és akkora zoknit, hogy csak fél cm van kint a lábukból.

2. Nők magassarkú bokacipőben, igényesen felöltözve valamilyen tiritarka zokniban.

2018. jún. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha már rövidnadrághoz húzod, akkor bokazoknit. :)
2018. jún. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
rövidgatya mintás póló, akkor mintás zokni, lényeg hogy harmonizáljon
2018. jún. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!