Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek miért tartják...

Szerintetek miért tartják sokan oltári gázosnak a fehér harisnyanadrágot?

Figyelt kérdés
Tudom, most sokan azt mondjátok, hogy azért mert kislányos, balerínás,hány éves vagy, stb.Én viszont azt mondom, hogy a megfelelő ruhadarabokkal kombinálva nagyon jól nézhet ki.Felnőtt méretben is kapható, nemcsak a gyerekek számára készül.Például ott vannak a balett, vagy a néptáncosok.Nekik abszolút kötelező viselni.Akkor mégis mi ezzel a probléma?

2018. jún. 9. 23:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nem illik semmihez se. Melyik az a ruha amivel jól néz ki egy fehér harisnya?
2018. jún. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Miss Endzsi ***** válasza:
47%
Mutatsz példát?
2018. jún. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Persze: Google!
2018. jún. 10. 00:23
 4/11 anonim ***** válasza:
18%

#5: A fehér harisnya is működőképes, ha helyesen viseled


Dogmatikus gondolat, hogy a fehér harisnyát kerüljük, hacsak nem menyasszony, vagy 8 év alatti a nő. Bár igaz, hogy a fehér harisnyaviselet különleges magatartást, pózt követel a viselőjétől, azért sikert is lehet benne aratni. A fehér harisnyákat legjobban a semleges színek, mint a barna, a füst, a bézs és az ezek alkotta mintás ruhadarabok képesek meleggé varázsolni hűvösebbre váltó időjárásban. A megfelelő lábbelik kiválasztása már jóval trükkösebbnek bizonyul: a fekete gyakran túl tömény, így érdemesebb a világosabb színeket megpróbálni, mint a barna, a világos barna, szürke, vagy a tompán metál színű cipők.



[link]

2018. jún. 10. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Nekem tetszenek a fehér harisnyák lolita stílusú lányokon. Szerintem azért nem szeretik sokan, mert alsóosztályban hordják, és akkor ez milyen kislányos már. Mondjuk az is igaz, hogy az én stílusom elég kislányos. :D
2018. jún. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Én olyan nőkön láttam már, akik fehér köpenyben, fehér ruhában dolgoztak, eladó, kórházi dolgozó, úgy jól néz ki, de sötét ruhával nem. A világos szürke-ezüst is jó lehet világos ruhákhoz.
2018. jún. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
Lehet, hogy sokan gaznak tartjak, de valojaban mindneki leszarja, hogy ki mit visel :D
2018. jún. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
24%
Van olyan öltözet, ahol szerintem csinos is lehet a fehér harisnya, ritka de akad :)
2018. jún. 12. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem azért, mert kislányosnak tartják, valamint nem nagyon tudják mihez/mivel felveni. Tényleg nagy körültekintést igényel, egy fehér harisnya viselése. Mármint, ha nem akarunk valóban kislányos, "komolytalan" hatást kelteni vele.

Viszont ha valaki szereti az extrémebb öltözködést, ahhoz jó lehet. Én egyszer úgy mentem bulizni, h szaggatott farmer volt rajtam, és alá vettem egy fehér harisnyát. Nagyon jól nézett ki az UV fényben.

2018. jún. 17. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
A fehér is a szinek közé tartozik, tehát színes harisnya.Én is szoktam hordani, amikor csak tehetem.Szeretem a fehér harisnyát, nem tudok róla lemondani!Ha megfelelő ruhákban van kombinálva az öltözék, akkor egyáltalán nem gázos a fehér harisnyanadrág!
2018. jún. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!