Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Másnak is kilyukad az orránál...

Másnak is kilyukad az orránál a cipő? (Vans)

Figyelt kérdés

Azt hittem hogy én vagyok ügyetlen,pedig nagyon vigyázok a dolgaimra,de már a második vans cipőm lyukad ki ugyanott. Olyan alakú a lábam,hogy ott kimagaslóbb a lábújjam és folyton kiritkítja az anyagot. Most vettem egy újat,szeretném ezt elkerülni.


[link]


[link]


Van valakinek ötlete mit rakjak bele belülről hogy ott védje? Ragasszak rá valami szivacsot vagy sebtapaszt?



2018. jún. 14. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Ha jol latom ez gyengebb anyag van rajta.

Probald ki a vans era 59 cipot

2018. jún. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

hát fura

vegyél fel zoknit.

vágd le a körmöd


elnézést ha sértő volt, nem akart az lenni, mielőtt félreértenéd

2018. jún. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
vegyèl fél számmal nagyobb cipőt..
2018. jún. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
Rendes cipőt kell venni, nem ilyen divatizéket. Azok nem lyukadnak ki.
2018. jún. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Mert ez nem rendes cipő,hanem divat izé? :D Az már gáz ha nem akarok ronda cipőkben járni mint a Nike meg Adidas,ugye?

De egyébként sem a kérdésre válaszoltál.

Zokniban járok,és nyilván levágom a körmöm jézusom.. -.-

Attól a lábujjam még kimagaslik.

2018. jún. 16. 15:51
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
tapasztalatombol mondom, h vans era 59-et hasznaltam, a ruha anyaga eleg erős, es birta 3 evig, aztan vettem masikat. (meg most is jo)
2018. jún. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Mégis kilyukasztotta, tehát baj van a cipővel. Azon részen belül, sokon kívül is, erősítés szokott lenni.
2018. jún. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Van benne egy vékony műanyag merevítés az orránál,de alig észrevehető,és kb annyit is ér.
2018. jún. 16. 18:35
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Mindegyik Vans cipő szar. Nekem volt 3. Az első egy authentic volt ami az orránál lyukadt ki. A második egy Atwood Hi volt aminek lejött a talpa, az old skoolról meg ne is beszéljünk! Nem tudok mutatni rajta olyan helyet ami ép lenne. Szóval nem a lábaddal van baj hanem a cipővel mert ezek mindenkin szétjönnek. Én mégegyszer nem vennék Vanst. A következő cipőm vagy egy Nike stefan janoski vagy egy supra vaider lesz
2018. jún. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
59%
Nem tudom miért lett lepontozva az utolsó válaszoló. Én is a Vans cipőmet óvtam víztől, melegtől, vegyi anyagoktól de úgy szétjött a talpánál a ragasztás, hogy meg se lehet csináltatni. Plusz az anyag is elszakadt ami nemtudom miért van. Körüobelül 3 hétig kínozta a lábam, mire betörtem, és most kb szét van menve a cipó belseje a betörés miatt. Igen, ez van. A Vans egy szar. Az emberek is szerintem csak azért hordják, mert ilyen van a többin is.
2018. jún. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!