Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon tetszenek a vállnál...

Nagyon tetszenek a vállnál nyitott felsők, de nem szép a hátam. Mit csináljak? (Többi lent)

Figyelt kérdés

A vállam és a hátam pattanásos. Nem nagyon, de azért észre lehet venni, ha nem takarja semmi. Nagyon tetszenek a vállnál nyitott felsők, de így nem merem felvenni. Szerintetek hordjam így is a felsőket, és ne foglalkozzak mások véleményével? Vagy tudjátok, hogy mivel lehetne eltüntetni a pattanásokat? Van valaki ugyanilyen helyzetben?

16/L



2018. jún. 16. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Ne mutogasd feleslegesen a pattanásaidat.
2018. jún. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem simán hordhatod, ha neked tetszik.
2018. jún. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is pattanásos kicsit a hátam meg a vállam, szerintem nyugodtan hordj ilyen felsőket is. Gondolj arra, hogy másoknak az arcukon van pattanás, mégsem húznak rá zsákot.
2018. jún. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Kozmetikus
2018. jún. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Igen, de az arcnál nincs választási lehetőséged, itt meg van. Extrán kirakatba csak olyat tegyél, amit szívesen mutogatsz.
2018. jún. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
szép a hátad:)
2018. jún. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne takargasd magad csak azért, mert hog ymit gondolnak mások. Aki azért szól meg valakit, mert pattanásos az ostoba. Majdnem mindenki volt pattanásos, vagy még felnőtt korában is az, akinek problémás a bőre legtöbbször nem önhibájából, mind emberek vagyunk, és mindenkinek vannak hibái. Most akit leöntöttek savval, és tiszta heg a bőre az is burkolja be magát nyáron hosszúujjúba? Dehogyis. Mindenki azt vegye fel, amit szeretne! És az óvodás szinten ragadtaknak meg fel kéne már végre fogniuk, hogy nem tökéletesnek lenni normális dolog.
2018. jún. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan hordhatod, ha tetszik. Nekem is pattanásosak a karjaim, bár már inkább csak a helyük látszik és egy-két helyen jön ki pattanás. Akkor ennyiből hosszú ujjú cuccokban kéne járnom télen-nyáron? Vagy, akkor akinek az arca pattanásos az húzzon zsákot a fejére vagy mi? Baromság. Csomó embernek pattanásos vagy heges a bőre, csomó embernek van narancsbőre, csomó embernek szőrbenövéses a lába stb., stb...és engem pont nem érdekel egyik sem. Nem az én dolgom és szerintem nem is olyan csúnya vagy undorító látvány, mint ahogyan egyesek azt beállítják. Engem még soha senki sem szólt meg a külsőm miatt és én sem tennék ilyesmi. Szerintem normális emberek között ez nem szokás.
2018. jún. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is felveheted simán. Nekem is vannak pattik a hátamon meg a vállamon, és a napfény meg a levegő sokat segít rajtuk. Az izzadás csak ront a helyzeten.
2018. jún. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szard le, hogy mit gondolnak rólad. Nyugodtan vegyél fel olyan ruhát, amilyet szeretnél.
2018. jún. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!