Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mivel jobb egy 70 ezres Gucci...

Mivel jobb egy 70 ezres Gucci napszemüveg, mint mondjuk egy 9 ezres?

Figyelt kérdés
Tényleg annyival jobb minőség?

2018. jún. 17. 00:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
Dehogyis.
2018. jún. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
A megfelelően IQ-hiányos baráti körben előny lehet.
2018. jún. 17. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
16%

Figyelj... azok a szemüvegek, amiket 9000-ért, vagy még olcsóbban megvesz valaki a H&M-ből vagy Zarából, azok nem is nevezhetők napszemüvegnek. Nem polarizált a lencséje, nem védi az UV sugárzástól a szemet, így azt kell mondjam, hogy nagyon veszélyes a viselése. Meg is vakulhatsz tőle.

Nem azt mondom, hogy kizárólag 70 ezres szemüvegeket kell vásárolni, de 30.000 Ft alatt nem érdemes szemüveget venni, kivéve ha le van árazva.

Ez az a dolog, ahol spórolásból nem szabad megelégedne kevesebbel, mert a szem éppsége a legfontosabb.

2018. jún. 17. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
20%
Húvazzeg. Ezt hány napja tanulod?
2018. jún. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Alain Delon ***** válasza:
93%

3: Tévedés, amit írsz. Íme:

[link]

[link]

2018. jún. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Van itt bárkinek Guccija, a válaszolók közül, vagy úgy álltok ki akár mellette, akár ellene, hogy sohasem hordtátok? Mert úgy érdekes véleményt mondani, hogy nem ismeritek a terméket.
2018. jún. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én vennék drágábbat, de mindig elhagyom őket, pl. strandra nem mernék kivinni ilyen drága holmit. De ízlések és pofonok.
2018. jún. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
A guccsi annyival tud többet, hogy nyilvánvalóvá teheted vele melyik rasszból származol.
2018. jún. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%

Volt sima Gucci szemüvegkeretem, és napszemüvegem is. Én egyáltalán nem tartom csúcskategóriás terméknek, sőt...

Azért vettem meg, mert tetszett és le volt árazva. Kb. senki le sem szarta, hogy milyen márka van rajtam. Az emberek nagy része nem foglalkozik ilyen dolgokkal.

A sima szemüveg gyönyörű volt, elegáns, letisztult, viszont elég volt kétszer leejtenem és eltört.

A napszemüveg tartja magát.

Amit Delon linkelt nem hülyeség.



"A guccsi annyival tud többet, hogy nyilvánvalóvá teheted vele melyik rasszból származol." Rettentően primitív lehetsz...

2018. jún. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%
6 vagy 7 db Gucci napszemüvegem van. Hogy miért? Mert kényelmes, szép, minőségi, és jól is áll. Ennyi! :) 70ezres pedig olcsónak számít, csak szólok! Ja, és már ejtettem le, semmi baja sem lett. Nem is értem, hogy kétszeri leejtéstől hogy tört el valakinek. Párom múltkor elejtette az övét, és pont ráléptek, még úgysem lett baja. Akkor mondjatok véleményt bármiről, ha már legalább egyszer kipróbáltátok! 9000 Ft-os napszemüveg pedig annyit is ér. Nagy semmit.
2018. jún. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!