Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mivel jobb egy 70 ezres Gucci...

Mivel jobb egy 70 ezres Gucci napszemüveg, mint mondjuk egy 9 ezres?

Figyelt kérdés
Tényleg annyival jobb minőség?

2018. jún. 17. 00:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Safilo gyártja a Ray Bant, Oakleyt, Guccit és szinte az összes designer márkát. Adott keret formaterve, maga a név indokolja ezt a nagy összeget. Nem polarizáltak a Gucci szemüvegek tudtommal.

Leejted és rálépsz nem a Gucci felirat miatt nem lett baja. Egy Vision Express keret is ami titánból van bírja bőven a gyötrést.

Amúgy 90%-ban ha ilyen márkákat hall az ember elönti az irigység és nyomják ezeket a maszlag szövegeket.

Valóban túlárazott, de ha valakinek megtetszik valami és van rá pénze, úgy hogy ne menjen más hátrányára akkor miért ne vegye meg!?

2018. júl. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Előző, tudom, hogy nem csak a Gucci nem törik el ha leesik, de előrébb azt írta valaki, hogy olyan sz.r, hogy elejtette és el is tört... Nem tudom honnan ejthette le! 😂 Én erre írtam, hogy nem tört el az enyém.
2018. júl. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Jó hát itt mindenkinek minden téren van tapasztalata. Hanem a rokonnak a haverja birtokolta már. :DDD
2018. júl. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

a piacon, ilyen olyan helyen ne vegyél szemüveget

de amit h&m, stb. árulnak 2-3 ezerért azok igenis védik a szemet

2018. okt. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!