Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek a tanga gáz?

Szerintetek a tanga gáz?

Figyelt kérdés
Sziasztok az gaz hogy fiukent tangat hordok mert nekem ez tetszik es kenyelmes

2018. jún. 18. 22:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat
2018. jún. 20. 01:30
 12/15 anonim ***** válasza:
93%

10!

Ekkora marhaságot!


Méghogy férfi tanga nincs..? Pont hogy az úgy van kialakítva hogy elől minden elférjen.


Képzeld még női boxer is van! Vagy azt is cáfolod?


Előbb tájékozódj mielőtt hülyeségeket írnál.

2018. jún. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként pedig jobb ha tisztában vagyunk a dolgokkal fiúkák hogy a melegek nem hordanak tangát és még véletlenül sem öltöznek nőként.

Hordhatod nyugodtan ha úgy érzed magad jól. Nekem is van itthon egy heti váltásra való, ritkán ugyan de felveszem néha ilyenkor mert nem ragadok benne mint gatyába nyáron.

2018. júl. 5. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
73%

A melegek pont úgy öltözködnek mint a heterók, tehát akkor a heterók öltözködnek homárosan?


Érdekes így már ugye? Kedves homározók!

2018. júl. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
83%

nem gáz, az én párom is tangát hord. neki is pont azért van mert kényelmes, jól érzi magát benne, tetszik neki, és nem ragad rá mint 1 boxer

27/L 27/F

2018. júl. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!