Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek rendben van ez így?

Szerintetek rendben van ez így?

Figyelt kérdés
Méghozzá az hogy sokan aggódtak amiatt hogy meddig ér a szoknyájuk hossza nehogy emiatt ribizlinek nézzék őket, most meg mindenki alig fenékig érő kisnadrágba flangál és ezen már nincs aggódás!
2018. jún. 19. 07:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én sem értem. Volt olyan iskolatársam, aki szó szerint csak a fenekêt takaró nadrágban mutatkozott a kollêgiumban, aminek a fenêk részén még ki is volt lyukasztva csíkokban 😳, mégsem szólt érte neki senki.

Bár én keresztény iskolába jártam, de ott már kicsit értelmesebben kezelték ezt a helyzetet. Az egyenruhának a szoknyája is mini volt, és megértették, hogy nem mindenki lehet barbibaba magasságú, így a térdig érő ocsmány szoknya nagyon keveseknek áll előnyösen.

Akik azzal papolnak, hogy így felkeltjük a fiúk érdeklődését, az már legalább 3 évszázaddal le van maradva.

A mai fiúk már rég nem a rövid szoknyára izgulnak fel.

2018. jún. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Hányszor akarod még kiírni ezt a hülye kérdést?
2018. jún. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.

Köszönöm a választ, látom nem csak én akadok ezen fenn.


2.

Miért? Nem jogos szerinted a “hülye” kérdésem?


Kicsit gondoljál te is bele és rá jössz hogy van benne logika.

2018. jún. 19. 09:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nagyon gáz ez az egész. Én nagyon nagy “divat őrült” vagyok tele van a szekrényem ruhával, de egyetlen egy p*csa szoknya nincs benne. Vannak ismerőseim akik sokszor hordanak arra hivatkozva, hogy “csinosak akarnak lenni”. Csak az a baj, hogy a “csinosság” nem itt kezdődik..Ezek a lányok azért hordják, hogy észrevegyék őket a fiúk.. csakis ezért és ez undorító. Egy fiú nem azért fog beléjük szeretni, mert kirakják mindenüket.
2018. jún. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jó a meglátásod, még annyit fűznék hozzá hogy pont ezek a csajok visítanak és filóznak a szoknyáknál hogy mekkora a hossza nehogy túl rövid legyen mert akkor ribizlinek nézik őket!

Nyáron meg a kisgatyáikból a fél pitcsájuk kint van...

2018. jún. 30. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!