Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tud egy nő ilyen melegben...

Hogy tud egy nő ilyen melegben ilyen műbőr szoknyát hordani?

Figyelt kérdés
Ma olyan 3-4 óra fele jött ki a szomszédom a lakásából fekete műbőrszoknyában, magassarkúban, egy piros blézerben meg alatta valami felső volt. Hogy lehet ilyen melegben ilyen öltözékben bírni?
2018. jún. 21. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Mindenkinek más a hőérzete, lehet neki nem volt melege így vagy csak fontosabb neki a megjelenése. Én egy ujjatlan trikóban is elvagyok a 10 fokban és mindenki kérdezgeti, hogy nem fázok-e.
2018. jún. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Nem mindenki izzad, van melege úgy, mint akik márciusban is izzadnak. És biztos csinos akart lenni, ballagáson is láttam műborszoknyást, pedig akkor is meleg volt, legtöbbeken nylonharisnya is volt, mégis kibírták.
2018. jún. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
en ma a buszon hosszu farmer nadragban es bor dzsekiben lattam egy embert...
2018. jún. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
80%

öööö

Én kb annyit vagyok a melegben, amíg az adott helyről kisétálok a kocsimig. Le sem izzadok, mivel mindenhol megy a légkondi. Itthon is, az autóban is, az irodámban is.

2018. jún. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
96%
Ami manapság műbőrnek látszik, az sokszor egy fényes sztreccs anyag, ami tud szellőzni.
2018. jún. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!