Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen cipőhöz milyen zokni?

Ilyen cipőhöz milyen zokni?

Figyelt kérdés

[link]


Nem pont ilyen, de ilyen stílusú cipőhöz milyen zoknit használtok csajok? Ha nem látszik ki mehet a sima is, vagy kényelmesebb nylonzoknival?



2018. jún. 21. 21:43
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Szerintem kényelmesebb nylonzoknival :)
2018. jún. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Mert ha kilátszik, mi van ?
2018. jún. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
65%

Ha nem látszik ki a zokni, akkor szinte mindegy milyen csak kényelmes legyen :)

Amúgy én simán felvenném mintás zoknival, feltűrt nadrágszárral.

2018. jún. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
már többször láttam, hogy fekete nylon harisnyával vagy zoknival hordják, de többször láttam, hogy visszatűrt nylon zoknival ami egyébként nem is látszik, ebből gondolom hogy azzal talán kényelmesebb lehet.
2018. jún. 21. 22:36
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen icipici zoknik. Titokzokni a neve azt hiszem. Szinte bárhol lehet kapni ahol sima zoknit is. Van pamut is és kényelmes.
2018. jún. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Metionin ***** válasza:
Sima egyszerű vékony, sötét színű zoknival hordom az ilyet. Ha leülök akkor kilátszik, nem igazán izgat. A harisnyazoknit nem igazán tudom elviselni.
2018. jún. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
Én pamut titokzoknival venném fel, ha visszahajtod a nadrág szárát, egyébként meg rendes pamutzoknival, aminek a színe megegyezik a cipőével. A nylon zoknit hagyd a francba, gusztustalan látvány és érzés is.
2018. jún. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én az ilyet vagy testszínű nylonzoknival vagy titokzoknival hordom és így nem látszik egyik sem. Szerintem úgy nem szép, ha kilátszik belőle a zokni.
2018. jún. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha felhajtatlan hosszúnadrág van rajtam akkor mindegy milyen, egyedül a színére figyelek.

Ha bokát villantok akkor pamutzokni ami nem látszik ki.

Nylon zoknit nem szeretem.

2018. jún. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nylonzoknival, vagy harisnyával venném fel. Számomra így kényelmes, és szerintem jobban is mutat vele.
2018. jún. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!