Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Ilyen időben bokacsizmát fölvenni nem ciki?

Este bulizni megyünk,és mivel esik az eső meg elég hűvös is van, gondoltam bokacsizmában megyek, mert az biztos nem fog beázni. Csak hát ugye mégiscsak nyár van ezért egy picit bizonytalan vagyok. Szerintetek?

Kérdések hasonló témákban: buli, nyár, bokacsizma, hűvös

2018. jún. 22. 19:01  Privát üzenet  

A válaszok
Attól függ, hogy ki szerint. HA szerinted nem, akkor nyugodtan. Más véleménye ne legyen mérvadó. Soha. :) Azt húzol fel, amit csak szeretnél. Az a lényeg, hogy törvényt ne sérts - ami lássuk be, egy ruhával igen nehéz lenne.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2018. jún. 22. 19:04 Privát üzenet
A bokacsizma nagyon szexi, és elég hideg van, vedd fel nyugodtan!

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont 2018. jún. 22. 19:40 Privát üzenet
Nem az

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont 2018. jún. 22. 19:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hát, számomra picit furcsa nyáron a csizma, de jelenleg az tűnik a legpraktikisabbnak, mert magassarkúban nem mennék bulizni, mert könnyen megfájdul benne a lábam. A balerináim meg könnyen beáznának, és nem akarok egész este vizes cipőben tocsogni. Viszont a szettemhez csini cipő kell ezért gondoltam a bokacsizmára...

Köszi a bíztatást, így már nyugodtabban indulok el benne... :)

# 4/9Időpont 2018. jún. 22. 20:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Most értem haza. Nem volt gáz a bokacsizma, sok másik lány is abba jött. Így nem éreztem hülyén magam. Ami viszont kellemetlen volt, h majd szétfagytak a lábujjaim egy szál harisnyában. Egy titok zokni, azért nem ártott volna...

# 5/9Időpont 2018. jún. 23. 05:35 Privát üzenet
Tegnap télikabátban(!!)sétált velem szembe egy srác,na az túlzás ilyen időben a bokacsizma még elmegy.

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont 2018. jún. 23. 14:08 Privát üzenet
Szerintem sem gáz a bokacsizma, a múzeumok éjszakája programra én is abban megyek, és kedves 6-os, ilyen [link] kabátot veszek fel estére. 24/L

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont 2018. jún. 23. 15:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mondjuk én csak azért vettem fel tegnap a bokacsizmát, mert arról biztosan tudtam, h nem fog beázni. Viszont erre felé egész nap szépen sütött a nap, felszáradt minden, így én estére valamelyik topánkámban megyek. Az azért mégiscsak sokkal inkább nyári viselet a bokacsizmánál.

# 8/9Időpont 2018. jún. 23. 15:40 Privát üzenet
Tőlem aztán 2kabátot is felvehetsz,viszont a véleményem továbbra is az,hogy ez túlzás.Köszi,hogy megtarthatom kedves 7-es.🤙🏻

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont 2018. jún. 23. 16:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
25 fokban ciki felvenni bokacsizmát?
Ciki még felvenni egy vékony magassarkú bokacsizmát? Vagy az esős, hideg idő miatt mehet?
Felvehetek ilyenkor már bokacsizmát? Nem ciki?
Szerintetek már fel lehet ilyen időben venni bokacsizmát? Nem ciki?
Nagyon ciki ilyenkor bokacsizmát húzni?
Bokacsizmát, ha felveszem ciki lenne?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!