Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen időben bokacsizmát...

Ilyen időben bokacsizmát fölvenni nem ciki?

Figyelt kérdés
Este bulizni megyünk,és mivel esik az eső meg elég hűvös is van, gondoltam bokacsizmában megyek, mert az biztos nem fog beázni. Csak hát ugye mégiscsak nyár van ezért egy picit bizonytalan vagyok. Szerintetek?

2018. jún. 22. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy ki szerint. HA szerinted nem, akkor nyugodtan. Más véleménye ne legyen mérvadó. Soha. :) Azt húzol fel, amit csak szeretnél. Az a lényeg, hogy törvényt ne sérts - ami lássuk be, egy ruhával igen nehéz lenne.
2018. jún. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
A bokacsizma nagyon szexi, és elég hideg van, vedd fel nyugodtan!
2018. jún. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az
2018. jún. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát, számomra picit furcsa nyáron a csizma, de jelenleg az tűnik a legpraktikisabbnak, mert magassarkúban nem mennék bulizni, mert könnyen megfájdul benne a lábam. A balerináim meg könnyen beáznának, és nem akarok egész este vizes cipőben tocsogni. Viszont a szettemhez csini cipő kell ezért gondoltam a bokacsizmára...

Köszi a bíztatást, így már nyugodtabban indulok el benne... :)

2018. jún. 22. 20:06
 5/9 A kérdező kommentje:
Most értem haza. Nem volt gáz a bokacsizma, sok másik lány is abba jött. Így nem éreztem hülyén magam. Ami viszont kellemetlen volt, h majd szétfagytak a lábujjaim egy szál harisnyában. Egy titok zokni, azért nem ártott volna...
2018. jún. 23. 05:35
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Tegnap télikabátban(!!)sétált velem szembe egy srác,na az túlzás ilyen időben a bokacsizma még elmegy.
2018. jún. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem gáz a bokacsizma, a múzeumok éjszakája programra én is abban megyek, és kedves 6-os, ilyen [link] kabátot veszek fel estére. 24/L
2018. jún. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk én csak azért vettem fel tegnap a bokacsizmát, mert arról biztosan tudtam, h nem fog beázni. Viszont erre felé egész nap szépen sütött a nap, felszáradt minden, így én estére valamelyik topánkámban megyek. Az azért mégiscsak sokkal inkább nyári viselet a bokacsizmánál.
2018. jún. 23. 15:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Tőlem aztán 2kabátot is felvehetsz,viszont a véleményem továbbra is az,hogy ez túlzás.Köszi,hogy megtarthatom kedves 7-es.🤙🏻
2018. jún. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!