Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sárga (apró lyukú) necc...

Sárga (apró lyukú) necc harisnya alatt milyen harisnya nézne ki jobban, fekete vagy egy enyhén fényes testszínű?

Figyelt kérdés
Este bulizni megyek, és egy sárga necc harisnyával akarom feldobni a szettemet, viszont elég hűvös van, így veszek alá egy vékony harianyát is. Csak nem tudom eldönteni, h feketét, vagy testszínűt vegyek. Felpróbáltam mindkét változatot, és mindkét variáció tetszik így nem tudok dönteni. Szerintetek melyik legyen? Fekete bokacsizma, szürkés (nem teljesen egyszínű) szoknya és világos, sárgás zöldes mintás felső lesz rajtam.

2018. jún. 22. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem testszínűt, a fekete nem megy a sárgához, ami elég feltűnő lesz.
2018. jún. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most értem haza. Végül testszínű lett, az egy picit visszafogottabb volt. Jól mutatott a feketén a sárga is amúgy, de az már túl sok lett volna, ezért a kebesebb néha több elvet alkalmazva a testszín mellett döntöttem.
2018. jún. 23. 05:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát igen, a fekete harisnya alapból vonzó, a testszínű is szép, de mégsem olyan feltűnő, mégiscsak a neccharisnya ami lényeges. Fényes testszínű fekete neccharisnyához is ideális.

Én sárga neccharisnya alá (ha hordanék)fekete latex harisnyát vennék, az úgy szexi lenne.

2018. jún. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!