Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha van hozzá alakom akkor jól...

Ha van hozzá alakom akkor jól néz ki a testhez simuló póló? (férfi)

Figyelt kérdés

185cm 80kg izmosabb de vékony alkat vagyok, nem akarok divatbakit elkövetni, de próbaképp vettem egy mérettel kisebb pólót, nekem személy szerint tetszik, hogy szépen testhez simul, de mit gondoltok ti róla?


Itt egy kép ez segít talán (most ne kössetek bele hogy itt ott gyűrött ezért a fotóért nem fogom igazgatni magamon)

[link]



2018. jún. 24. 10:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

"Divatbaki" - Inkább nem írok semmit erre....


Ja, a kérdés válaszolva: Jól áll, nyugodtan vedd fel, ne érdekeljen, hogy mit gondolnak mások.

2018. jún. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát, igazából nem tudom hogy fogalmazzam, nagyképűség, divatmajomkodás, ki mit gondol róla, de számomra fontosabb hogy minél jobban nézzek ki az utcán. De nem felvágásból. Óriási változáson mentem keresztül 110 kilóról fogytam le, most izmot építek és hasonlóak, és ezzel akarok a múltbeli énemnek beinteni, hogy mit sikerült alkotnom, ezért a megfelelési kényszer.
2018. jún. 24. 10:56
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Ha már meg akarsz felelni, akkor azt döntsd el, hogy kinek. A legjobb lenne, ha csak magadnak szeretnél, de amint látom, ez most nem megy. Tisztázd magadban először, hogy ki, vagy kik azok az emberek, akiknek a véleménye számít, majd azokra adj. Mindenkinek nem lehet tetszeni. Szerinted egy bigott, vallásos, konzervatív ember támogatja azt, hogy a nők minél rövidebb nadrágot vegyenek fel? Vagy fordítva. Egy tini srác szeretné-e azt, hogy a tini lányok bokáig érő szoknyában járjanak, és simuljanak bele egy szürke társadalmi életbe?
2018. jún. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

Igen jól áll nyugottan vedd fel. Én is sokat fogytam és imádom hogy testhez simuló ruhákat vehetek fel, igaz lány vagyok de a lényeg ugyanaz.


A felettem lévő nem tudom mit zagyvál de hagyd figyelmen kívül.

2018. jún. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Időpont ma 11:14

Zagyvál? Nem értem, hogy mi az, ami nem érthető benne. Netán magadra ismertél a bigott vallásosban, vagy egyszerűen csak hülye vagy?

2018. jún. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Naa, tessék szépen viselkedni a kérdésem alatt! :D


Megértem a 2. állás pontját is. Mert valóban nem mindegy kinek akarunk tetszeni. És igen magamnak akarok tetszeni, de ha nekem az tetszene, hogy férfiként tűsarkút húzzak attól még nem venném fel mert idiótán áll. Most is erről van szó, tetszik a szűk póló és hogy látszik a vékony alakom benne, de ha hülyén áll akkor szintén nem hordanám.

2018. jún. 24. 11:24
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez a póló jól áll rajtad, hordjad nyugodtan. Szép, kidolgozott mellizmaid vannak, remek az alakod, miért ne vehetnél fel egy testhez simuló pólót? Ha a lábaid is jók, akkor egy megfelelő farmer térdnadrággal tökéletes párosítás lehet ez a póló.
2018. jún. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Szuper, köszi a válaszokat. Igen a lábam is rendben van, nadrágból már régóta skinny-t hordok mert vékony, de izmos lábam van.

[link]


A pólóban nem voltban biztos, mert a skinny meg super slim fit nadrágok általában kevésbé izmos lábakon is jól mutatnak, míg az "izompóló" az sokkal sokkal kevesebb alkaton mutat jól.

2018. jún. 26. 14:12
 9/13 anonim ***** válasza:
Tökéletes vonalú, arányos, jó lábaid vannak, nyugodtan viselhetsz slim fit vagy skinny nadrágokat.
2018. jún. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ajd meséld el, hogy fogytál le, pls.
2018. júl. 15. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!