Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit lehet tenni a brutálisan...

Mit lehet tenni a brutálisan vékony lábaim ellen?

Figyelt kérdés

Nagyon vékony vagyok és hozzá magas is. Sokan beszólogatnak az utcán is emiatt ami odáig fajult hogy már nem merek felvenni egy rövidnadrágot vagy egy rövid szoknyát a nyári nagy melegben sem. Mit tehetnék? Hogyan hízzak? Hogyan öltözzek?


Talán ilyen még még ettől is vékonyabb lábaim és csontos, undorító térdeim vannak :( [link]


2018. jún. 24. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Súlyzós edzés
2018. jún. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Építs izmot... ennyi, én is vékony, magas vagyok, jobb napjaimon 53 kiló is :D


Leszarom, mikor vívtam, akkor szép combom volt, izmos, de egy sérülés miatt nem sportolhatok többé, úgyhogy... hát, szinten tartok, de már kevésbé szép a lábam, vékonyabb.


Ráadásul én nem is terhelhetem semennyire a térdem.

2018. jún. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kezdj el rájuk edzeni. A vívás tényleg jó erre (én is vívok), nagyon megerősíti a lábat és a popsit.

Esetleg még a biciklizés is hasznos lehet, mert az is elsősorban a lábakat erősíti, emellett még állóképesség javításra is tökéletes...

Tartós megoldást csak a lábaid megedzése nyújt. Átmenetileg, csalhatsz egy picit olyan ruhákkal, amik optikailag vastagítják a lábat. Pl keresztbe csíkos harisnya, nadrág. Kerüld a feketét, mert az optikailag vékonyít, a hosszanti csíkos dolgokat, és a magas sarkút!

2018. júl. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!