Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esőben ti leveszitek a harisnyát?

Esőben ti leveszitek a harisnyát?

Figyelt kérdés
Én nagyon utálom, ha ázik rajtam, ha elkezd esni. Mondjuk utcán nem könnyű levenni, inkább marad.

2018. jún. 27. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Menjél aludni inkább
2018. jún. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam levetni, csak átcserélni, mivel a nylonharisnyán meglátszik az eső és foltos lesz :(
2018. jún. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Az utcán nem, de ha olyan helyen vagyok leveszem ha meleg van bent és úgy is vagyok csupasz lábakkal, de ha ismét ki kell menni akkor felveszek másikat.

A táskámba mindig van váltás harisnya, elég gyakran járok szoknyába és harisnyába, mert szeretem ezeket hordani, és mindig van erre alkalom.

Én sem szeretem ha ázik rajtam a harisnya, ha kint esős idő van és úgy indulok el itthonról akkor értelemszerűen nadrágot veszek fel inkább.

2018. jún. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

Csak akkor, ha menet közben ilyen saras foltok lesznek rajta. Ha csak vizes lesz picit, akkor nem. Pikk-pakk megszárad, mert a nylon nem szívja be a vizet, hanem lepereg róla. Jó, mondjuk minél vastagabb a harisnya, annál lassabban szárad, de többnyire 8-15-20denes harisnyákat hordok. Ezeknél nem gáz az eső, mert az tiszta víz. De ha pocsolyából verődik rá víz, akkor az össze is maszatolja a harisnyát, és ha így járok akkor ha soká érek még haza, vagy olyan helyre megyek lecserélem. (Mindig van nálam egy tartalék) De ha pl haza felé úton történik, és nem megyek olyan helyre, akkor csak otthon veszem le.

Engem nem zavar, ha vizes a harisnyám, ha nincs nagyon hideg, sőt nyáron egyszer kétszer volt, h direkt be is vizeztem a lábam, pár percig tök jól hűsített, amíg meg nem száradt.

Engem inkább az szokott zavarni, ha a cipőm ázik be. De levenni akkor sem szoktam, mert utána sokkal rosszabb vissza venni.

2018. júl. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

én esőben inkább fel sem veszem...

30F

2018. júl. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy! A nylon nem szívja magába a vizet, tehát nem a harisnya lesz vizes, hanem a láb így aztán teljesen mindegy, h a harisnyás lábamra esik tovább az eső, vagy a csupszra. Ha meg bemegyek valahova az eső elől pár perc alatt meg is szárad (a vékony harisnya, vastagabbnál tovább tart), nagyobb macera lenne levenni, aztán föl a másikat. Általában van nálam pótharisnya, de csak akkor cserélem le, ha feltétlenül szükséges: ha látható helyen szakadt ki, vagy maszatos, koszos lesz, és mennem kell még olyan helyre, ahol fontos a megjelenés, akkor lecserélem. De ha pl a lábujjamnál, vagy a talpamon lyukad ki, úgy, h nem látszik ki a cipőmből, akkor általában kihúzom benne hazáig.
2018. júl. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!