Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen méretű Martens bakancso...

Milyen méretű Martens bakancsot vegyek?

Figyelt kérdés
Szóval készülök beszerezni egy 1940-es típusú Doc Martens bakancsot, de nem tudom milyen méretűt rendeljek, kiesebb vagy nagyobbat, mint a lábméretem. Mert a cipők és bakancsok amiket eddig hordtam elég variáltak méretekben (41 és 43 között mozognak, viszont az ami 42-es dominál), de tavaly voltam talpbetétet csináltatni, ott lemérték a talpam és azt mondták, hogy a lábam "hivatalosan" 41-es méretű. Ugyanakkor próbáltam már egy 41-es Red Rooster bakancsot, aminek nyomott az acélbetéte. Az eladó viszont azt mondta, hogy ez azért volt mert az RR bakancsoknak szűkebb az eleje a többihez képest. Szerintetek Milyen legyen?

2018. jún. 29. 22:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Boltban próbálj fel egy 42-est aztán egy 43-ast.
2018. jún. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Az a lényeg hogy a funkcioját betöltse tehát megfeleljen munkavédelemre.
2018. jún. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy Miskolci vagyok, és a közelben nincs egy minta bolt sem, ezért akarok Pestről rendelni
2018. jún. 30. 15:09
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Sem Martensből, sem semmilyen más márkájú bakancsból nem vennék a lábamnál kisebbet. Ha a cipőid többsége 42-es, akkor szerintem a 1940-esből is jó lesz az, mivel a Martens bakancsok többsége inkább nagyobb, mint a rendes méret. Kivétel persze akadhat, mert például a 1460-as orra eléggé lapos, mivel az nem is acélos, így abból inkább féllel nagyobbat választanék.


Egyébként a 1940 nagyon jól néz ki.


Nem mellesleg pedig az utcai Martens modellek (mint a linkelt) NEM munkavédelmi bakancsok.

2018. jún. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha NEM munkavédelmi bakancsok akkor nyári 35 fokos melegben mi másért viselnék???
2018. jún. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem munkavédelmi célra kéne, most van leakciózva ahonnan rendelni szeretnék, gondoltam lecsapok rá, most nyárra csak a rockmaratonra, és egyéb hasonlót témájú fesztiválokra venném csak fel
2018. jún. 30. 17:50
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

Leonidasz mi közöd hozzá, hogy mikor és hová venné fel a bakancsot?


Ne pampogj már minden bakancsos kérdésnél mert nagyon szánalmas vagy


Menjél aztán verd inkább a farkad a rövidnadrágos kérdéseidre, mert az való neked.


Amúgy, hogy a kérdésre is válaszoljak: én mindenképpen megnézném a cipő belső talphosszát. Általában le van írva az oldalon (amúgy a londonportról rendeled? Majd én is onnan fogom megvenni még rockmaraton elött mert én is megyek, már alig várom)

De szerintem jó lesz a 42-es méret ha valóban 41-es a lábad. A Martens bakancsok mindig egy kicsit nagyobbak szoktak lenni.

2018. júl. 1. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Egyszerüen nevetséges ez a bakancsfétis ami itt van pár versenyzőnél és a legjobb az az hogy mindezt a nyár közepén vitatjátok meg!


Néha csatlakoznak meleg lányok is akik férfi bakancsokban érzik jól magukat, ez is szánalmas és taszító, de hogy nem is munkavédelemre használjátok hanem csak magatok izgatására parádéztok benne eléggé megmosolygtató!


Annyi értelme van mintha én meg gázálarcba masiroznék mert tetszik....


Egy rövidnadrágnak így myáron nem több értelme van?

2018. júl. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%

Már miért lenne egy lány egy lábbeli miatt meleg? Áruld már el mert nagyon kíváncsi vagyok a kacifántos magyarázatodra


Persze egy férfi forrónadrágban nem meleges szerinted.


Te elvárod a teljes toleranciát az öltözékedre de te egy fikarcnyi elfogdást sem tanúsítasz.


Nem álszent dolog ez egy kicsit?!


Amúgy nem mindenki fétises. Nem kénne magadból kiindulni.


És szerintem egy metal fesztiválon tökre indokolt lehet a bakancs viselése. Nem rohad bele a láb ne aggódj.

Még mindig jobb ez mint esetleg egy esős este vagy nap után a sáros latyakban, edzőcipőben vagy neadjisten szandálban dagonyázni.


Na meg lehet benne rendesen mosholni/pogózni és nem kell félteni benne a lábadat.


Amúgy meg örülnél ha akár csak egy ilyen általad meleges lány is emberszámba venne.


De nem...te inkább hímsovinisztáskodsz csak azért mert egy elfuserált fétises retek vagy és nem kellesz egy nőnek sem

Ja és persze ez véletlenül sem a te hibád...legalábbis így érzed


Na menjél inkább gyúrni te kis "testépítő" hátha sikerül elhitetned magaddal, hogy ezzel képes vagy a személyiségbeli és gondolkodásbeli hibáidat kompenzálni.

Aztán ha ezzel nem sikerült kiersztened a fáradt gőzt írj ki még legalább 5 rövidgatyás, harisnyás kérdést. Biztos jó jó lesz rá recskáznod.

2018. júl. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Miért lenne egy lány a lábbeli miatt meleg?


Talán mert a harisnya viseléséről a férfiról van szó egyből ez jut pár golyóérettnek az eszébe.

Holott a hideg ellen csak védekezünk nem?


Íme itt egy példa:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Olvass bele pár kommentbe, másnak ez a furcsa nekem meg a nők férfi bakancs viselete! Így azt hiszem 1-1.


Egy férfi rövidnadrágban (short) miért lenne meleges?

Magyarázd már el nekem! Hány homárt láttál shortban az utcán? Én láttam már jópárat és képzeld mind térdgatyában volt! Na? Akkor melyik gatya a meleges?

Fura mi? Rövidnadrágot az okos ember vesz fel 30 fokban térdnacit az akinek van mit takargatni vagy szeret értelmetlenül öltözködni.


Csak néznél ha látnád a feleségemet aki nem egy bakancsos trampli azokat meghagyom neked.

És ne sértsél meg azzal hogy én egy igénytelen bakancsos nővel szóba állnék illetve rájuk lennék szorúlva!

Semmilyen gondolkodásbeli hibám nincs mivel nem nekem van izlésficamom!

További jó lábrohasztást és gombát kívánok a nyárra minden tramplinak!

2018. júl. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!