Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Láttatok ezen a nyáron is...

Láttatok ezen a nyáron is zokni-szandál kombós pasikat az utcán?

Figyelt kérdés

2018. júl. 3. 23:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Naná, térdig felhúzva azt a fekete zoknit mert úgy az igazi
2018. júl. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon unalmas már ez.

Ugye értjük, hogy első ránézésre a boka villantó férfinadrágok (főképp téli) viselése is ugyanilyen furcsán hat(na, ha nem befolyásolná az megítélést a nemzetközi divatipar és az influencerek).


Az egész csak ettől függ. Tudatalatti befolyás alatt van az ízlésünk, igen az enyém is, csak valaki próbál objektíven kitekinteni és kicsit a dolgok mögé látni.

2018. júl. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Az egyik hogy, valaki hord bokaig ero nadragot, es aztan nyaron pedig felhuzza jo terdig ero zoknit. majd jol tonkre fog menni az izuletuk. pff milyen divat ez?
2018. júl. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
En nyaron boka zoknit hasznalok, hogy szepen barnuljon le a labam, meg igy normalisabban nez ki.
2018. júl. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Egyet, svájci üzletember volt... Próbáltam nem nagyon megmosolyogni :D
2018. júl. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Akik lepontoztak azok tuti valamelyikben tartoznak, amiket felsoroltam xd
2018. júl. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én idén még nem
2018. júl. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát értelme biztos több van, mint a bokavillantó nadrágoknak. Más szempont meg már a szubjektivitás kategóriájába esik.
2018. júl. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem láttam idén, de engem már nem zavar. Ha így kényelmes valakinek hordja így, nehogy már azért érezze rosszul magát, mert másnak nem tetszik :-)
2018. júl. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
88%
Ijesztő, hogy valaki ilyen szinten foglalkozik azzal, hogy mások hogy néznek ki, hogy lépten- nyomon ezt figyeli, és még egy kérdést is kiír erről. Foglalkozz a magad dolgával , nem tudom mi értelme van rosszmájúan csámcsogni idegenek öltözködési szokásain.
2018. júl. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!