Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek érdemes internetrő...

Szerintetek érdemes internetről, használt ruhát rendelni?

Figyelt kérdés
2 oka van, hogy ilyen módon és ilyenfajta ruhákat szeretnék venni. Egyrészt nagyon nehezen kapok a környékemen ruhákat a méretemben (gyerekméret kicsi, felnőtt meg nagy), illetve gondolkozom, hogy érdemes-e használt, de tényleg jó minőségű ruhát venni. Mert ha veszek 3-4 ezerért a Tescoba vagy a Takkoba egy pólót, bár nem kínai minőségűek, azért nyilván nem bírják olyan jól, és nem is olyan kényelmesek/szépek, mint mondjuk egy nagyobb márka terméke. Tetszenek a Lacoste cuccok, szerintetek érdemes inkább pár ezerért venni pl. egy ilyen pólót használtan, mint ugyanennyiért gyengébb minőségű, de új darabot? 20-30 ezreket meg nem tudok kiadni egy-egy darabért, bevallom őszintén. (19 fiú)

2018. júl. 4. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
hasitasi haha
2018. júl. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
én vagyok
2018. júl. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
te vagy
2018. júl. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
ő van
2018. júl. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
ki van még?nem tudom,én?
2018. júl. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
88%
Szerintem is jobban megéri és a minőséguk is jobb
2018. júl. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem, hogy használt ruhát honnan akarsz rendelni. Háda webshop vagy használtruha oldalak, mint jofogas vagy gardrobcsere?
2018. júl. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Használtruhát csak úgy érdemes venni, ha fel is tudod próbálni. Akkor látod a tényleges méretet és minőséget. Egyébként kockázatos.
2019. máj. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!