Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek elálló bikinifelső...

Mit tegyek elálló bikinifelső ellen?

Figyelt kérdés
Vettem egy bikinifelsőt, ami nagyon tetszik csak van némi problémám vele. A méret maga jó lenne és a bikini formája is, de annyira szuper push-upos, hogy a nagyon vastag szívacs réteg miatt felül eláll. Ha "ráfogom" a melleimre, akkor illeszkedik és nem áll el csak azt nem tudom, hogy hogyan kivitelezzem, hogy "ráfogás" nélkül úgy nézzen ki a bikinifelső, ahogy kell. Valahogy ragasszam le? 😂😂 Vagy esetleg szedjek ki belőle szivacsot? Ha igen, akkor hogyan?

2018. júl. 5. 16:03
 1/8 anonim válasza:
53%
Növeszd meg a cickóidat.
2018. júl. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, de jól megvagyok velük. 😂
2018. júl. 5. 16:09
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Kétoldalú ragasztó.

Vagy vegyél nem szivacsos melltartót.

2018. júl. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pántja milyen? Nem lehet keresztezni?
2018. júl. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Hát én ezt nem tudom elképzelni, hogy néz ki... Tehát a kosár része nagyobb picit, mint kéne?
2018. júl. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%
Akkor nagyobb méret kéne, ha jól értem, mert nem fér el a melled a szivacs miatt. A pánttal még esetleg játszhatsz, hogy lejjebb engeded a kosarakat.
2018. júl. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Ezért nem kell tök felesleges push-up szarokat venni, ha nincsen melled hozzá.
2018. júl. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A pántokat lehet keresztezni, mondjuk még nem próbáltam ki, de szerintem úgy sem biztos, hogy megfelelően funkcionálna.

Igazából nem a szivacs a probléma, hanem ahol van, mert a kosár alsórésze teljesen ki van tömve, de felül/oldalt csak a vékony anyag van. Amúgy egyáltalán nem szerettem volna pushupot, mert nem igazán vagyok oda érte, de az előző bikinifelsőmhöz (ami teljesen szivacs mentes és egyszerűen imádom) kellett volna valami alsó, de nem találtam hozzá illőt kicsi méretben. 😅 Végül taláktam egy olyan bikinialsót ami szinte szerelem volt első látásra, de mivel ahhoz egyedül a hozzáillő felső ment, ezért vettem meg.

Szerintem az lesz, hogy inkább visszaküldöm vagy eladom... 😕


Nagyon köszönöm a segítséget mindenkinek (még azoknak is akiknek nem kellene 😂😂). 😊

2018. júl. 5. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!