Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek nem teszik tönkre...

Szerintetek nem teszik tönkre a cipőt ezzel?

Figyelt kérdés

Most értem haza egy kolléganőm lagzijából, és olyat láttam, ami nem hagy nyugodni. Szóval az este előre haladtával egyre több nő vette le a cipőjét, és mezítláb táncoltak, mászkáltak a tetmben. Nem is ez az érdekes, hisz mindenki járt már így, h nem bírta tovább a cipőt, inkább mezítláb volt. De idővel egyre szürkébb lett a lábuk, akin harisnya is volt azoknak méginkább. Aztán, ahogy elkezdtek elszállingózni az emberek, figytem, h mindenki csak úgy vissza veszi a cipőjét a koszos lábára. Elég furcsa dolognak tartom, én bizti nem vettem volna fel koszos lábra a csini cipőmet, mert szerintem nem tenne jót neki, h a talpamon lévő por, összekoszolja a cipő belsejét. Pl, ahogy izzad a lábam beissza a cipő. És piszkos marad belülről. Vagy ez nem így van? Valaki már csinált hasonlót? Ha igen, mi lett? Koszos lett a cipő a talptól, vagy nem volt vészes? Illetve, ha koszos lett ki lehetett tisztítani utána? Én nem merném megkockáztatni egy drága alkalmi cipővel, h esetleg tönkre megy. Egyébként is útálom, ha koszos a talpam vagy a harisnyám ezért én ilyenkor mindig viszek magammal váltó cipőt, és ha már kezd fájni a lábam az alkalmiban lecserélem, és probléma megoldva.

Jó, nyilván nem egy életbe vágó kérdés, csak nagyon meglepődtem ezen, és gondoltam, itt hátha van valaki aki volt már hasonló helyzetben, és választ ad a kérdésemre, vagyis, h mi történik a cipővel, ha koszos lábbal bújnak bele?

Én 2x jártam úgy, h le kellett venni a cipőmet, mert nem bírtam tovább. A harisnyám talpa totál szétment, a talpam meg olyan szutykos lett, h otthon 3soron meg kellett mosnom mire tiszta lett. De eszembe nem jutott volna visszavenni a cipőm, sőt, a második ilyen óta vagy alapból olyan cipőben megyek, amiről tudom, h kibírom benne az estét, vagy viszek egy váltót magammal, mert nem szeretnék többször pórul járni.



2018. júl. 7. 05:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

Szívesen vállalkoztam volna arra, hogy harisnya levétek után a fáradt talpakat megmasszírozom.:)

Amúgy totál értelmetlen a kérdésed, mert ilyennel az emberek nagy része egyáltalán nem foglalkozik, ha foglalkozik is, akkor meg nem annyira nagyon nagy koszt visz így fel, így nem sokat kell tisztítani, harmadrészt meg ahol a sarokcsont van a cipőben, az a részt alapból le van terhelve, a ránehezedő súly is amortizálja a cipőt idővel, szóval totál felesleg egy ilyen kérdés...

2018. júl. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se megy tönkre a cipő egy kis kosztól, hát elég furcsa is lenne. Am én egyszerűen oldom meg a problémát, ha feltörte a cipő a lábam már nem veszem vissza, inkább hazamegyek mezítláb :D
2018. júl. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Azokat a női cipőket könnyű kitakarítani, férfi cipőt nehezebb szerintem.
2018. júl. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy cipő ha ennyitől tönkremegy, akkor nem volt jó vétel. Azonban ha velem ilyen történik nedves törlőkendővel (mindig van nálam) biztos letörölgetném a talpam.
2018. júl. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

nem

max piszkos lesz

meg az ő cipője. azt csinál vele, amit akar

2018. júl. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Jó, hát nem az, h tönkre megy, de szerintem elég gáz a szép kis topánkákat koszos lábra felvenni. Nekem ahhoz hasonlít mint ha valaki fürdés nélkül, koszosan fekszik be az ágyába.

Igen, én sem venném már vissza, ha levettem, mezítláb mennék tovább. Fiatalabb koromban 2x jártam így azóta próbálom ezt elkerülni.

Hát nem tudom, szerintem nem minden esetben könnyű letakarítani a női cipőket. Nekem is van egy-kettő amiben tökre meglátszik a talpam lenyomata, és bárhogy próbáltam, nem sikerült eltüntetni.

Hmmm, ez a nedves törlőkendő nem rossz ötlet kíváncsi lennék, h mennyire hatásos. Illetve, h harisnyán keresztül is működne e, vagy csak mezitláb...

Jó, bocsi a buta kérdésért, csak hát imádom a szép cipőket, és furcsa volt számomra amit láttam. És abból indultam ki, h én biztos bele nem léptem volna a szutykos lábammal a szép cipőmbe..

2018. júl. 7. 12:52
 7/13 anonim ***** válasza:

A többség valsz nem akart az utcán harisnyában menni.


A törlőkendős módszert meg letesztelheted: elmész sétálni harisnyában aztán megpróbálod letörölni.

2018. júl. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Milyen cipők voltak, pl: körömcipő? A többség harisnya nélkül hordta?
2018. júl. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy az illető tudja nagyon jól, hogy nem fogja bírni egész éjszaka a magassarkúban. Akkor mi a fenéért nem visz magával váltócipőt? Inkább a retkes padlót felnyalja a lábával.
2018. júl. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én jártam úgy, hogy vendégségben levetették a cipőt, és persze csupa mocsok lett a harisnyám, mire leléptünk, amivel teljesen összegányoltam a cipőm világos bőr belsejét. Persze csak akkor derült ez ki, amikor hazaértem, és semmi se szedte ki a koszt. Soha többet nem megyek olyan helyre, ahol elvárják, hogy cipő nélkül legyek.
2018. júl. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!